Քրիս Ջենները խոստացել է թոռնիկին մեքենա նվիրել իր 16-ամյակի համար, եթե նա չխմի և թմրանյութ չօգտագործի
16:20, 27 մարտի
Քրիս Ջենները խոստովանել է, որ ինքը ժամանակ չի անցկացնի թոռների հետ առանձին-առանձին։ Los Angeles Magazine-ի հետ զրույցում Քրիսն ասել է, որ հաճախ է ինքն իրեն ասում, որ պետք է ստանդարտ տատիկ լինի։
«Ինչպես տատիկը, ով իր թոռներին ամիսը մեկ տանում է ճաշի, որպեսզի իսկապես ճանաչի նրանց և հասկանա, թե ինչ է կատարվում դպրոցում և այլն: Եվ ես մտածեցի, որ եթե ես դա անեմ, կես ամիս կպահանջվի, որպեսզի ընթրեմ իմ յուրաքանչյուր թոռնիկի հետ... Ոչ, ես դա չեմ պատրաստվում անել»:
Նրա խոսքով՝ մի օր նա ընթրիքի է հրավիրել իր թոռներից մեկին՝ Մեյսոնին և առաջարկ արել։ «Ես ասացի նրան, որ եթե նա մինչև 16 տարեկանը չխմի ալկոհոլ կամ թմրանյութեր չօգտագործի մինչ 16 տարեկան լրանալը և կարողանա դա ապացուցել, ես նրա 16-ամյակի համար մեքենա կգնեմ»։ Նա ավելացրեց, որ «նա սիրում էր դա, և ես հասկացա, որ պետք է դա անեմ 13 անգամ: Ես կսնանկանամ։ Տասներեք անգամ»։ Նշենք, որ Քրիսը 13 թոռ ունի։

Kris Jenner has admitted that she will not spend one-on-one time with her grandchildren. In an interview with Los Angeles Magazine, Kris said that she often tells herself that she should be a standard grandmother.
“Like the kind of grandma who takes her grandkids to dinner once a month to really get to know them and understand what's going on at school and stuff. And I thought, if I do this, it will take half a month just to go to dinner with each of my grandchildren... No, I’m not going to do that,” Jenner said.
According to her, one day she invited one of her grandkids—Mason—to dinner and said: “I told him that if he doesn’t drink alcohol or take drugs until he’s 16 and can prove it, I’ll buy him a car for his 16th birthday.” She added that “he loved it and I realized I would have to do it 13 times. I'll go broke! Thirteen times." Kris has 13 grandchildren.