Լեոնարդո Դի Կապրիոն ամուսնության առաջարկությո՞ւն է արել Քելլի Ռորբախին
Այ քեզ նորություն... Եթե դա ճիշտ է, ապա մեզ այլեւս ոչինչ չի մնում, քան շնորհավորել Հոլիվուդի գլխավոր կնամոլին: Արդեն մի քանի ամիս է լուրեր են շրջում, որ աշխարհի թիվ մեկ սրտակեր Դի Կապրիոն հանդիպում է 24-ամյա մոդել Քելլի Ռորբախի հետ:
40-ամյա դերասանը մտադիր է մոտ ժամանակներս օրինականացնել նրա հետ իր հարաբերությունները, հայտնում է Hollywood Life -ը՝ վկայակոչելով ինչ որ ինսայդերական աղբյուր:
Աղբյուրը պատմում է, որ Լեոն Քելլիին առաջարկություն է արել սեպտեմբերի 26-ին՝ Նյու Յորքի ռեստորաններից մեկում, ընթրիքի ժամանակ:
«Դա նույնիսկ նախապես ծրագրված չէր, պարզապես այդպես ստացվեց: Նրանք զրուցում էին ու գինի խմում, իսկ հետո Լեոն հանկարծ լռեց, նայեց նրան ու ասաց, որ ուզում է նրա հետ անցկացնել իր կյանքի մնացած օրերը: Քելլին ցնցված էր, բայց Լեոն նրան վստահեցրեց, որ լուրջ է խոսում: Ու այդ ժամանակ Քելլին համաձայնեց, ու ամեն ինչ ավարտվեց երկարատեւ համբույրով»,- հայտնում է ինսայդերը:

Леонардо Ди Каприо сделал предложение Келли Рорбах?
Ну, это новость, так новость! Если это окажется правдой, то нам не остается ничего, как поздравить главного голливудского ловеласа. Вот уже несколько месяцев сердцеед номер один в мире в колонках светских хроник появляется информация о том, что Леонардо Ди Каприо встречается с 24-летней моделью Sport Illustrated Келли Рорбах.
40-летний актер собирается в скором времени узаконить с ней отношения, сообщает Hollywood Life со ссылкой на некий инсайдерский источник.
Источник рассказывает, что Лео сделал Келли предложение во время ужина в нью-йоркском ресторане 26 сентября.
«Это даже не было запланировано, это просто произошло. Они разговаривали и пили вино, а потом Лео вдруг сделал паузу, посмотрел на нее и сказал, что хочет провести с ней всю оставшуюся жизнь. Келли была в шоке, но Лео заверил ее, что говорит серьезно. И тогда она согласилась, а закончилось все долгим поцелуем», - сообщает инсайдер.