Անցած շաբաթ հայտնել էինք, որ 23-ամյա երգչուհի Մայլի Սայրուսը ու 26-ամյա դերասան Լիամ Հեմսվորթը նորից միասին են:
Ինչպես հայտնում է People–ը, երգչուհի Մայլի Սայրուսը ու դերասան Լիամ Հեմսվորթը նորից նշանվել են:
Աղբյուրի փոխանցմամբ, երգչուհին «յոթերորդ երկնքում է»․
«Դա կարող է անսպասելի թվալ, բայց նրանք վերջին մի քանի ամիսներին շատ մտերիմ էին»,- նշել է ամսագրի զրուցակիցը:
Հեմսվորթն առաջին անգամ Սայրուսին առաջարկություն էր արել 2012 թ.: 2013 թ. վերջին զույգը բաժանվել էր: Անցած շաբաթ երգչուհուն տեսել էին մատանիով, որը դերասանն էր նվիրել նրան նշանդրեքի կապակցությամբ:
Ինչպես աղբյուրն է վստահեցնում, հարաբերություններ պարզաբանելու ժամանակաշրջանում Սայրուսն ու Հեմսվորթն ուզում էին հանրության տեսադաշտից դուրս մնալ:
Ամսագրի տեղեկություններով, զույգը մտադիր է միասին ապրել, ու հիմա երգչուհին ու դերասանը որոշում են, թե որտեղ են ուզում ապրել:

People: Майли Сайрус и Лиам Хемсворт снова обручились
На прошлой неделе сообщалось, что 23-летняя певица Майли Сайрус и 26-летний актер Лиам Хемсворт снова вместе.
Как сообщает People, певица Майли Сайрус и актер Лиам Хемсворт снова обручились.
По словам источника, исполнительница «вне себя от счастья». «Это может показаться неожиданным, но они были очень близки на протяжении нескольких последних месяцев», – отметил собеседник журнала.
Впервые Хемсворт сделал предложение Сайрус в 2012 году. В конце 2013 года пара рассталась. На протяжении последней недели певицу видели с кольцом, которое актер дарил ей на помолвку.
Как утверждает источник, на время прояснения отношений Сайрус и Хемсворт хотели оказаться вне поля зрения публики.
По информации журнала, пара намерена съехаться, в настоящее время певица и актер решают, где они хотят жить