Շարոն Սթոունը Փարիզում զբոսնել է թափանցիկ շապիկով (ֆոտո)
Հոլիվուդի 55-ամյա աստղ Շերոն Սթոունը Փարիզում զբոսնել է թափանցիկ շապիկով, որը ցուցադրել է նրա կուրծքը:
Ըստ Daily Mail-ի, դերասանուհին արհամարհել է կանացի զգեստապահարանի այնպիսի առարկան, ինչպիսին կրծկալն է:
Նշենք, որ վերջին շրջանում Շերոնը նախընտրում է հագուստներ, որոնք իր հանդեպ ուշադրություն են գրավում:
Դերասանուհին այդ տեսքով որդու՝ 13-ամյա Ռոենի հետ գնում էր Փարիզի ռեստորաններից մեկում ընթրելու:
Հիշեցնենք, որ գարնանը հոլիվուդյան աստղի սպասուհի Անժելիկա Կաստիլյոն նրա դեմ դատական հայց էր ներկայացնել՝ դերասանուհուն մեղադրելով իր հանդեպ դաժան վերաբերմունքի համար:
Կաստիլյոյի խոսքով, ինքը վնասվածք է ստացել Սթոունի ավտոմեքենայից մթերքները փոխադրելիս: Բժիշկները խորհուրդ են տվել խուսափել ծանրությունից, իսկ բժշկական եզրակացությունը Կաստիլյոն ցույց է տվել Շերոնին: Դերասանուհին սպասուհուն անվանել է «հիմար» եւ «խելագար», իսկ հետո հեռացրել աշխատանքից:
Իր հերթին, Սթոունի փաստաբան Մարտին Սինգերը կարծում է, որ Կաստիլյոն ցուցադրական դատական գործ է սկսել՝ դրամական փոխհատուցում ստանալու համար:

55-летняя звезда Голливуда Шэрон Стоун прогулялась по Парижу в одежде просвечивающей грудь.
Отметим, что в последнее время Шэрон предпочитает носить экстравагантные наряды, которые привлекают к ней внимание.
Кавалерственная дама французского Ордена искусств и литературы в таком наряде отправилась ужинать со своим 13-летним сыном Роэном в один из ресторанов Парижа.
Напомним, что весной горничная голливудской звезды Анжелика Кастильо подала иск в суд, в котором обвинила актрису в жестоком обращении.
По словам Кастильо, она получила травму во время разгрузки продуктов из машины Стоун. Медики посоветовали ей избегать нагрузок. Предписание врачей Кастильо показала Шэрон. Актриса назвала горничную «глупой» и «сумасшедшей», после чего уволила.
В свою очередь, адвокат Стоун Мартин Сингер считает, что Кастильо затеяла показной процесс, чтобы получить материальную компенсацию.