Գարիկ Խարլամովը կվերադառնա Comedy Club
Շոումեն Գարիկ Խարլամովը կվերադառնա ТНТ հեռուստաալիքի Comedy Club շոուի հաղորդավարի դերին, հայտնում է ՏԱՍՍ լրատվական ծառայությունը՝ հղում տալով հեռուստաալիքի մամուլի ծառայությանը։
Հաղորդման նոր թողարկումը եթերում կլինի նոյեմբերի 18-ին։
«Դրանում հանդիսատեսը սպասում է հաղորդավարական զույգի վերադարձին. Պավել Վոլյայի հետ, կարճատև արձակուրդից հետո, Գարիկ Խառլամովը կրկին կներկայանա հանդիսատեսին», - ասել են Խարլամովի ներկայացուցիչները:
Խարլամովը հաստատել է, որ հանգստացած է վերադառնում շոու. «Գնահատելու համար այն, ինչ ունես, նախ պետք է կորցնել այն: Արդեն այս ուրբաթ, կրկին Comedy Club-ում, մենք Պաշայի հետ զրուցելու ենք հյուրերի հետ»։
Նոյեմբերի 3-ին Գարիկ Խառլամովը հայտարարել էր, որ հեռանում է Comedy Club շոուից։ Հումորիստի խոսքով՝ «ժամանակն է տեղը զիջել երիտասարդներին»: Կատակերգուի տեղը զբաղեցրել էր Անդրեյ Բեբուրիշվիլին, ով նույնպես հայտնվել է տեսաուղերձի վերջում եւ ասել, որ չի հեռանում շոուից։

Шоумен Гарик Харламов вернется к роли ведущего программы Comedy Club на ТНТ, передает ТАСС со ссылкой на пресс-службу телеканала.
Новый выпуск передачи выйдет в эфир 18 ноября. «В нем зрителей ждет возвращение привычной пары ведущих: в дуэте с Павлом Волей встречать гостей шоу снова будет Гарик Харламов, вернувшийся из небольшого отпуска», — рассказали представители вещателя.
Харламов подтвердил, что возвращается в шоу отдохнувшим. «Чтобы оценить то, что имеешь, ты должен сначала это потерять. Уже в эту пятницу снова в Comedy Club общаемся с гостями вместе с Пашей», — сказал он.
3 ноября Гарик Харламов заявил, что покидает шоу Comedy Club. По словам юмориста, «пора уступать дорогу молодым». Место комика занял Андрей Бебуришвили, который также появился в конце видеообращения и рассказал, что не уходит из шоу.