ԱՊՐԻԼԻ 17-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Այսօր յուրահատուկ կերպով քնքուշ եղեք ձեր սիրելիի հետ: Անհասկանալի պատճառներով նա այսօր ավելի զգացմունքային կլինի:
Այսօր աստղերը խորհուրդ են տալիս ձեզ արագ ավարտին հասցնել ձեր անհետաձգելի գործերը, որպեսզի երեկոն անցկացնեք ձեր սիրելիի հետ:
Ձեր կողքին է աշխարհի ամենահրաշալի մարդը: Այնպես որ, ուրախացեք ու շնորհակալ եղեք ճակատագրին:
Այսօր կավարտվի ձեր անձնական կյանքի մի փուլը եւ կսկսվի նորը` ավելի բարդը: Աշխատեք ճիշտ գործել եւ անպայման սիրելիի հետ համաձայնեցնելով:
Այսօր ձեր սիրելին ստիպված չի լինի երկար բացատրել ձեզ, թե ինչպես դուք պետք է վարվեք հետագայում, քանի որ դուք ինքներդ բավարար ինքնուրույն կլինեք նման իրավիճակում:
Այսօր սիրելիի հետ հանդիպումը սովորական չի լինի, քանի որ այն կարճ ժամանակահատվածում, ինչ դուք չեք շփվել իրար հետ, նա շատ է փոխվել:
Հավանաբար ձեր սիրելին ինչ-որ մի ժամանակ ստեղծագործել է: Համոզեք նրան, որպեսզի իր ստեղծագործություններով կիսվի ձեզ հետ:
Այսօր ձեզ համար դժվար կլինի որոշում կայացնել, որը կազդի ձեր ճակատագրի, տրամադրության կամ սիրելիի հետ հարաբերությունների վրա:
Պետք չէ ամաչել ձեր նախասիրությունների մասին պատմել. այդ թեման կարող է մտերմացնել ձեզ մի հետաքրքիր անձնավորության հետ, ինչը կարող է ավելի մտերմիկ շփման հանգեցնել:
Մի' արագացրեք իրադարձությունները: Ինչպես ասում են` ձեր տուն էլ մի օր ուրախություն կգա: Թող որ` ոչ այսօր, սակայն դա չպետք է տխրելու առիթ լինի:
Այսօր սիրելին մեծ ջանքեր պետք է գործադրի, որպեսզի համոզի ձեզ այս կամ այն կերպ վարվել: Միգուցե դա լինի ձեր համառության պատճառով կամ էլ այն, որ դուք վստահ եք ձեր ճշմարտացիության մեջ:
Այսօր ձեզ կթվա, որ ձեր խոսքերը, արցունքները եւ խնդրանքներն իզուր են, քանի որ դրանք ազդեցություն չեն ունենա ձեր սիրելիի վրա:

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 17 АПРЕЛЯ
Будьте сегодня особенно вежливы с вашей половинкой. По непонятным причинам она в этот день будет весьма чувствительна к строгому соблюдению правил этикета..
Сегодня звезды рекомендуют вам побыстрее расквитаться со всеми вашими неотложными делами и посвятить день или вечер вашему любимому человеку.
Рядом с вами – самый замечательный в мире человек! Так порадуйтесь этому и поблагодарите свою судьбу!
Сегодня заканчивается непростой период в вашей личной жизни – и завтра наступит другой. Он будет куда менее трудным и куда более интересным, если вы правильно сопоставите ваши силы и будете действовать с вашим любимым человеком сообща.
Сегодня вашему любимому человеку не придется долго объяснять вам, что именно следует делать дальше, как себя вести и что предпринимать, поскольку вы будете более чем самостоятельны в данном вопросе.
Встреча с любимым человеком будет довольно-таки непростой. Он очень изменился за тот период, что вы не виделись, пусть даже и прошло всего-то несколько часов.
Наверняка ваш любимый человек когда-то писал стихи, рассказы или песни. Уговорите его сегодня на то, чтобы он показал вам свои творения былых лет.
Сегодня вам будет довольно трудно заставить себя принять какое бы то ни было решение, которое окажет определенное влияние на судьбу, настроение и, возможно, счастье вашего любимого человека.
Не стесняйтесь говорить о своих увлечениях — эта тема вполне может сблизить вас с кем-то весьма интересным. А том глядишь — и постоянное общение наладится.
Не торопите события. И на вашей улице когда-нибудь разобьется грузовик с пряниками, причем самостоятельно, без вашей помощи. Да, скорее всего, не сегодня, однако это не повод для расстройства и паники.
Сегодня вашему любимому человеку придется изрядно потрудиться для того, чтобы уговорить вас поступать тем или иным образом. Возможно, препятствовать вашему быстрому нахождению точек соприкосновения будет ваше упрямство, а может быть, святая уверенность в вашей правоте.
Сегодня вам покажется, что все ваши слова, слезы и просьбы напрасны. Как бы вы ни пытались достучаться до небес, то есть до вашего любимого человека, это не оказывает никакого воздействия.