40-ամյա հայտնի հաղորդավարուհի Դանա Բորիսովան ամուսնանում է հայի հետ
Հայտնի ռուս հաղորդավարուհի Դանա Բորիսովան ամուսնանում է հայի հետ։ 40-ամյա աստղի եւ նախկին ամուսնու ապահարզանից անցել է ընդամենը մի քանի ամիս, իսկ նա նորից պատրաստվում է ամուսնանալ ու արդեն մանրամասներ է պատմել ապագա ամուսնու մասին. Ալեքսեյ անունով բանկի աշխատողը 9 տարով նրանից երիտասարդ է։
Արդեն հայտնի է դարձել, որ պսակադրությունը կայանալու է սեպտեմբերի 6–ին։ Իսկ հեռուստաաստղի ընտրյալի շուրջ ինտրիգը պահպանվում է։ Բորիսովան չի շտապում բացել բոլոր խաղաքարտերը՝ նախընտրելով տեղեկություններ տալ մաս–մաս։
«Իմ ընտրյալը 31 տարեկան է։ Ապագա ամուսինս հայ է։ Չնայած, որ մենք դեռ չենք ամուսնացել, նրան դուր է գալիս ինձ իր կինն անվանել։ Լյոշայի աշխատավարձն ընդամենը 30 հազար ռուբլի է, բայց դա չէ կարեւորը։ Նա 7 ամսով սովորելու է մեկնում, առաջիկա ժամանակներս նրան նոր հեռանկարներ ու հնարավորություններ են սպասում։ Եվ ես առաջին անգամ ինձ ամուր տղամարդկային թիկունքի հետեւում եմ զգում։ Կարող եմ ասել մի բան. մենք սիրում ենք միմյանց։ Կարծում եմ, որ ես առանձնահատուկ մարդու եմ հանդիպել»,– ասել է Դանան «ԿՊ»–ին տված հարցազրույցում։
Սիրահարներն արդեն ընտրել են ամուսնական մատանիներ։ Դրանք 400 հազար ռուբլի արժեն։ Հաղորդավարուհին ասում է, որ մատանիների համար վճարել է Ալեքսեյը։ Թե որտեղից է վերցրել այդքան գումար, չի ասել։

40-летняя известная телеведущая Дана Борисова выходит замуж за армянина
Известная российская телеведущая Дана Борисова выходит замуж за армянина. После развода 40-летней звезды с первым мужем прошло всего несколько месяцев, а она снова собралась замуж и уже рассказала о будущем супруге — банковском клерке Алексее, который на 9 лет младше нее.
Уже известно, что торжество должно состояться 6 сентября. А вот интрига вокруг личности избранника телезвезды сохраняется. Борисова не спешит раскрывать все карты, выдавая информацию дозированно.
«Моему избраннику 31 год. Мой будущий муж — армянин. Несмотря на то, что мы пока еще не поженились, ему приятно называть меня женой. Пока зарплата у Леши 30 тысяч рублей, но это не главное. Он уезжает на 7 месяцев на учебу, в ближайшее время его ждут новые перспективы и возможности. И я впервые чувствую себя за крепким мужским плечом. Могу сказать одно: мы любим друг друга. Думаю, я встретила особенного человека», - заявила Дана в интервью «КП».
Влюбленные уже выбрали обручальные кольца. Их стоимость составила 400 тысяч рублей. Телеведущая говорит, что оплачивал покупку Алексей. Правда, откуда он взял такую сумму, не уточняет.