Ջասթին Բիբերն իր մասնակցությամբ ավելի քան 40 սեքս–հոլովա՞կ է նկարահանել
Ջասթին Բիբերը օրերս հրաժարվել էր ելույթ ունենալ ամերիկյան Հանրապետական կուսակցության համագումարում, թեպետ դրա համար նրան 5 մլն դոլար էին առաջարկել։ Նախօրեին National Enquirer պարբերականը հայտնել էր, որ Բիբերը տնային պայմաններում նկարահանած սեքս–տեսագրություններ է հավաքում, որոնցում գլխավոր դերում ինքն է։
Իբրեւ թե երգիչը սիրում է տեսագրել իր սեռական ակտերը եւ մեծաքանակ նյու լուսանկարներ անել։ Որոշ աղբյուրների փոխանցմամբ՝ Ջասթինը սկզբում աղջիկներին նախազգուշացնում է, որ նկարահանելու է նրանց, եւ միայն հետո է գործի անցնում։
«Ջասթինը սիրահարվել է իր մարմնին։ Նա հպարտանում է իր հավաքածուով, քանի որ իրեն իսկական մաչո է զգում։ Նա ավելի քան 40 տեսաերիզից կազմված հավաքածու ունի»,– իբր ասել է կասկածելի պարբերականի աղբյուրը։
Ներքին աղբյուրները հայտնում են, որ կանադացին իր եւ իր ընկերուհիների ավելի քան 320 հազար նյու լուսանկար ունի։ Այստեղ տաբլոիդը թվերը չափազանցրել է, քանի որ որպեսզի 22-ամյա Բիբերը նման հավաքածու հավաքեր, պետք է ծննդյան օրվանից ամեն աստծու օր 40 լուսանկար աներ։
Gossip Cop կայքը կապ է հաստատել Բիբերի ներկայացուցչի հետ, որը հերքել է այդ լուրերը՝ դրանք համարելով կատարյալ հիմարություն։

Джастин Бибер снял более сорока кассет домашнего секс-видео с собой в главной роли?
Джастин Бибер на днях отказался выступать на съезде республиканской партии, хотя ему за это предлагали пяти миллионов долларов. Вчера таблоид National Enquirer (очень подозрительный таблоид) заявил, что Джастин Бибер коллекционирует домашние секс-кассеты с собой в главной роли.
Якобы певец помешан на том, чтобы снимать свои половые акты на видео и делать огромное количество фото ню. Некий источник заявил, что Джастин сначала предупреждает девочек, что будет их снимать и только затем берется за дело.
«Джастин помешан на своем теле. И он гордится своей коллекцией, так он чувствует себя настоящим мачо. У него в коллекции более сорока кассет», - якобы заявляет источник издания.
Инсайдер отмечает, что у канадца более 320 тысяч фотографий ню – его и его подружек (тут таблоид явно переусердствовал в цифрах, ибо, чтобы 22-летнему Биберу насобирать такое, ему надо было со дня своего рождения снимать 40 снимков каждый божий день).
Портал Gossip Cop связался с представителями Бибера, которые опровергли эту информацию, назвав ее полной чепухой.