Ջասթին Բիբերը հրաժարվել է մասնակցել Grammy Awards-ին
Ջասթին Բիբերը պատրաստում է նոր ալբոմ, որն արդեն իսկ լավ նորություն է Ջասթինի երկրպագուների համար։ TMZ-ը հայտնում է, որ 23-ամյա կանադացի կատարողը հրաժարվել է մասնակցել Grammy Awards  մրցանակաբաշխությանը (արդեն երկրորդ տարին հաջորդաբար), որը տեղի է ունենալու այս կիրակի։ Ջասթինը հայտնել է, որ մտադիր չէ ներկա գտնվել արարողությանը, քանի որ նոր ալբոմի նախապատրաստման աշխատանքներով է զբաղված։
Ջասթինը պետք է ներկայանար Luis Fonsi-ի ու Daddy Yankee-ի հետ, որպեսզի միասին կատարեին Despaсito երգը (Բիբերի հետ ձայնագրված տարբերակը)։ Այդ երգն, ի դեպ, առաջադրվել է երեք անվանակարգերում՝ «Լավագույն պոպ զուգերգ/խումբ», «Տարվա լավագույն երգ», «Տարվա ձայնագրություն»։
Ջասթինն իր ներկայացուցիչների միջոցով հայտնել է, որ սիրում է Luis Fonsi-ին ու Daddy Yankee-ին, բայց քանի դեռ չի թողարկվել իր նոր ալբոմը՝ ինքը մտադիր չէ շեղել իր ուշադրությունն այլ բաների վրա։

Джастин Бибер не посетит Grammy Awards, так как готовит новый альбом
Джастин Бибер готовит новый альбом, что уже крутая новость для поклонников Джастина. Как сообщает TMZ, 23-летний канадский исполнитель отказался посещать Grammy Awards (уже второй год подряд), церемония вручения премий которой пройдет в воскресенье. Джастин заявил, что не намерен посещать церемонию, так как готовит новый альбом.
Джастин должен был появиться вместе  с Luis Fonsi и Daddy Yankee, чтобы спеть Despacito (вариант, записанный с Бибером). Песня, кстати номинирована в трех категориях – «Лучшее дуэт/группа поп музыки», «Лучшая песня года», «Запись года».
Джастин через своих представителей заявил, что любит Luis Fonsi и Daddy Yankee, но пока не выйдет его новый альбом он нигде появляться не собирается.