«Սատանան կրում է Prada» ֆիլմի աստղերի խորհրդանշական վերամիավորումը
«Սատանան կրում է Prada» ֆիլմի աստղերը՝ Մերիլ Սթրիփը, Էնն Հեթուեյը եւ Էմիլի Բլանթը, վերամիավորվել են SAG-ի 18-դ մրցանակաբաշխության ժամանակ՝ հանձնելու «Կատակերգական սերիալում լավագույն դերասանի» մրցանակը (որը, ի վերջո, բաժին հասավ «Արջը» ֆիլմի դերասան Ջերեմի Ալեն Ուայթին):
Ամեն ինչ սկսվեց այն բանից, երբ Սթրիփը, ով 2006 թվականի կատակերգության մեջ մարմնավորել է խիստ խմբագիր Միրանդա Փրիսթլիին, Լոս Անջելեսի Shrine Auditorium & Expo Hall-ի բեմ բարձրանալիս քիչ էր մնում սայթաքեր: Նա ասաց հավաքվածներին, որ մոռացել է երկու բան՝ իր ակնոցը եւ հաղթողին ազդարարող ծրարը:
Այնուհետեւ Բլանթն ու Հեթուեյը միացան նրան բեմում՝ յուրաքանչյուրը բերելով մոռացված առարկաներից մեկը`ինչպես ֆիլմում նրա անձնական օգնականները՝ Էմիլի Չարլթոնն ու Էնդի Սաքսը:
Սթրիփը սկսեց իր ելույթը.
«Դարավոր հարց է՝ որտե՞ղ է ավարտվում կերպարը եւ սկսվում դերասանը»: Իսկ Բլանթը միջամտեց,-«Դե, ինչպես տեսնում եք, Մերիլն ու Միրանդա Փրիսթլին, ասես, երկվորյակներ լինեն»

Iconic reunion of The Devil Wears Prada stars
The Devil Wears Prada stars Meryl Streep, Anne Hathaway, and Emily Blunt reunited at the 18 SAG Awards to present the award for Best Actor in a Comedy Series—which ultimately went to Jeremy Allen White for his role in Bear.
It all started when Streep, who plays cutthroat editor Miranda Priestly in the 2006 comedy, took the stage at the Shrine Auditorium & Expo Hall in Los Angeles and nearly tripped over a microphone. She told the crowd that she forgot two things—her glasses and the envelope announcing the winner.
Blunt and Hathaway then joined her on stage, each holding one of the forgotten objects, embodying the roles of personal assistants Emily Charlton and Andy Sachs, respectively. “This is an age-old question. Where does the actor end and the character begin?” Streep began her speech, but Blunt interjected: “Well, as we just saw, Meryl and Miranda Priestly are like twins.”
Streep chuckled and shook her head before answering, "I don't think I'm anything like Miranda Priestly." "No, no, that wasn't a question," Hathaway noted, to which Streep deadpanned before beginning to open the envelope.