«Սատանան կրում է Prada» ֆիլմի աստղերի խորհրդանշական վերամիավորումը
«Սատանան կրում է Prada» ֆիլմի աստղերը՝ Մերիլ Սթրիփը, Էնն Հեթուեյը եւ Էմիլի Բլանթը, վերամիավորվել են SAG-ի 18-դ մրցանակաբաշխության ժամանակ՝ հանձնելու «Կատակերգական սերիալում լավագույն դերասանի» մրցանակը (որը, ի վերջո, բաժին հասավ «Արջը» ֆիլմի դերասան Ջերեմի Ալեն Ուայթին):
Ամեն ինչ սկսվեց այն բանից, երբ Սթրիփը, ով 2006 թվականի կատակերգության մեջ մարմնավորել է խիստ խմբագիր Միրանդա Փրիսթլիին, Լոս Անջելեսի Shrine Auditorium & Expo Hall-ի բեմ բարձրանալիս քիչ էր մնում սայթաքեր: Նա ասաց հավաքվածներին, որ մոռացել է երկու բան՝ իր ակնոցը եւ հաղթողին ազդարարող ծրարը:
Այնուհետեւ Բլանթն ու Հեթուեյը միացան նրան բեմում՝ յուրաքանչյուրը բերելով մոռացված առարկաներից մեկը`ինչպես ֆիլմում նրա անձնական օգնականները՝ Էմիլի Չարլթոնն ու Էնդի Սաքսը:
Սթրիփը սկսեց իր ելույթը.
«Դարավոր հարց է՝ որտե՞ղ է ավարտվում կերպարը եւ սկսվում դերասանը»: Իսկ Բլանթը միջամտեց,-«Դե, ինչպես տեսնում եք, Մերիլն ու Միրանդա Փրիսթլին, ասես, երկվորյակներ լինեն»

Культовое воссоединение звезд фильма «Дьявол носит Prada»
Звезды фильма «Дьявол носит Prada» Мерил Стрип, Энн Хэтэуэй и Эмили Блант воссоединились на церемонии SAG Awards 18, чтобы вручить награду за лучшую мужскую роль в комедийном сериале (которая в конечном итоге досталась Джереми Аллену Уайту за роль в «Медведе»).
Все началось с того, что Стрип, которая играет беспощадного редактора Миранду Пристли в комедии 2006 года,  вышла на сцену в Shrine Auditorium & Expo Hall в Лос-Анджелесе и чуть не споткнулась о микрофон. Она сказала собравшимся, что забыла две вещи – свои  очки и конверт с объявлением победителя.
Затем Блант и Хэтэуэй присоединились к ней на сцене, каждая держала  один из забытых предметов, воплощая роли  личных помощников Эмили Чарльтон и Энди Сакс соответственно.
Стрип начала свою речь.
«Это извечный вопрос. Где заканчивается актер и начинается персонаж?», - начала Стрип свою речь, но  Блант вмешалась: «Ну, как мы только что видели, Мерил и Миранда Пристли как близнецы».
Стрип усмехнулась и покачала головой, прежде чем ответить: «Я не думаю, что я чем-то похожа на Миранду Пристли».
«Нет, нет, это был не вопрос», - отметила Хэтйуэй, на что Стрип невозмутимо посмотрела на нее, прежде чем начать открывать конверт.