Քանյե Ուեսթը, ենթադրաբար, ցանկացել է սեքսով զբաղվել զոքանչի հետ կնոջ՝ Բյանկա Սենսորիի աչքերի առջեւ։
Page Six-ի ստացած փաստաթղթերի համաձայն՝ Yeezy-ի հիմնադրի նախկին օգնական Լորեն Պիշոտան ահավոր մեղադրանքներ է ներկայացրել հայցում, որում նա ռեփերին մեղադրել է նաեւ թմրանյութեր խառնելու եւ սեռական բռնության մեջ։
Պիշոտան, որը հիթմեյքերի հետ աշխատել է 2021-2022թթ., հավաստիացրել է, որ Ուեսթի «սեքսուալ այլասերումները» նշանակում էին սեքս նրանց մայրերի հետ, որոնց հետ նա կապված էր։
Նա պնդել է, որ Բյանկայի մայրը՝ Ալեքսանդրա Սենսորին, նրա ցուցակում էր այն ժամանակվանից, հենց նրանք ամուսնացել էին 2022թ. դեկտեմբերին։
Պիշոտան վկայակոչել է ենթադրվող տեքստային հաղորդագրությունը 2022թ. սեպտեմբերի 28-ին Ուեսթի եւ Բյանկայի միջեւ, որում ասվում էր. «Ես ցանկանում եմ հարաբերություն ունենալ մորդ հետ։ Քանի դեռ նա չի հեռացել»։
Պիշոտան պնդել է, որ ռեփերը նրան է ուղարկել տեքստի սքրինշոթը եւ հարցրել. «Պե՞տք է արդյոք, որ ես ավելացնեմ. ես նկատի ունեմ, որ ցանկանում եմ, որպեսզի դու նայես, թե ես ինչպես եմ ... քո մորը»։

Kanye West allegedly wanted to have sex with his mother-in-law in front of his wife, Bianca Censori.
According to documents obtained by Page Six, the Yeezy founder's former assistant, Lauren Pisciotta, made the horrific allegations in a lawsuit in which she accused the rapper of drugging and sexual assault, too.
Pisciotta, who worked with the hitmaker from 2021 to 2022, claimed that West's "sexual perversions" included wanting to have sex with the mothers of those he was involved with.
She claimed that Bianca's mother, Alexandra Censori, was on his list as they married in December 2022.
Pisciotta referenced an alleged text message from September 28, 2022, between West and Bianca that said, "I wanna f**k your momma. Before she go away." Pisciotta claimed the rapper sent her a screenshot of the text and asked, "Should I add.. I meant I want you to watch me f**k your momma."