Սինդի Քրոուֆորդը փետրվարին կդառնա 60 տարեկան, բայց նա իր տարիքից շատ ավելի երիտասարդ է երևում։
Daily Mail-ը փոխանցում է նրա խնամքի գաղտնիքները, որոնք օգնում են մոդելին պահպանել երիտասարդ, անժամանակ փայլը։
Գեղեցիկ սուպերմոդելը, որի դուստրը՝ Կայա Գերբերը, վերջերս է հաստատել իր նոր սիրավեպը, ավելի քան 20 տարի առաջ ֆրանսիացի բժիշկ Ժան-Լուի Սեբագի հետ թողարկել է Meaningful Beauty անվամբ մաշկի խնամքի միջոցների շարք։
«Երբ դուք լավ եք զգում ինքներդ ձեզ հետ և վստահ եք, գլուխը մի փոքր բարձր եք պահում, և դա այն է, ինչ մարդիկ իրականում տեսնում են»,-People-ին ասել է նա՝ նշելով, որ շարքի հիմնական բաղադրիչը շարանտե սեխի քաղվածքն է։
Քրոուֆորդը նշել է, որ ինքը չի շեղվում Meaningful Beauty-ի արևապաշտպան խոնավեցնող միջոցից, որն ունի հակատարիքային հատկություններ։
Եվ հիմա ապրանքները տպավորիչ՝ 30 տոկոս զեղչ ունեն։
Այն ներծծվում է մաշկի մեջ, ուստի հիանալի է ազդում դիմահարդարման տակ», - բացատրել է նա հաղթող բանաձևի մասին։
Pepsi-ի նախկին խոսնակն ասել է. «Իմ նպատակն է, որ կանայք ավելի քիչ ծանրաբեռնված լինեն մաշկի խնամքով»։ Մեր համակարգերը հեշտացնում են լավագույն բաղադրիչները մեկ տեղում ձեռք բերելը։
Crawford and Sebagh-ի՝ մաշկի վիճակը բարելավող միջոցների շարքը ներկայացվել է 2004 թվականին, իսկ 2021 թվականին ընդլայնվել է՝ ներառելով մազերի խնամքի միջոցներ։

Cindy Crawford shares beauty secrets that make her 'feel confident' as she approaches 60
And she just spilled the self-care rituals that help her maintain a youthful, timeless glow, Daily Mail writes.
The stunning supermodel — whose daughter Kaia Gerber just confirmed her new romance — launched a skincare range called Meaningful Beauty over 20 years ago with French doctor Jean-Louis Sebagh.
'When you feel good about yourself and feel confident, you hold your head a little higher and that’s what people really see,' she told People as she noted a key ingredient in the range is Charentais cantaloupe extract.
Crawford pointed out that she doesn't stray from Meaningful Beauty's sun-protectant moisturizer, which has anti-aging properties.
And now the items are an impressive 30 percent off.
It melts into the skin, so it works great under makeup,' she explained of the winning formula.
The former Pepsi spokesperson said, 'My goal is for women to be less overwhelmed by skincare. Our systems make it easy to get the best ingredients all in one place.'
Crawford and Sebagh's range of skin-enhancing products debuted in 2004, and in 2021 expanded to include haircare items.