Քիմ Քարդաշյանը հրապարակել է սուրբծննդյան լուսանկար Քանյե Ուեսթի եւ երեխաների հետ
Քիմ Քարդաշյանը հրապարակել է սուրբծննդյան լուսանկար Քանյե Ուեսթի ու երեխաների հետ։ 37-ամյա հայուհին իր Instagram-ում հրապարակել է սուրբծննդյան երեկույթի ժամանակ արված լուսանկար։
Ըստ երևույթին այս տարեվերջին մենք Քարդաշյան- Ջեներ գերդաստանի հետ կապված հերթական սկանդալին ենք ականատես դառնալու։ Այս անգամսկանդալի կենտրոնում Ռոբ Քարդաշյանի նախկին ընկերուհին է՝ Բլեք Չայնան։
Բլեք Չայնան Ռոբ Քարդաշյանից բաժանվելուց հետո հայտնել է, որ Ռոբ Քարդաշյանի հետ իր ռեալիթի շոուն փակվել է Քարդաշյան-Ջեներ գերդաստանի միջամտությունների պատճառով։ 29-ամյա սթրիփթիզի պարուհին դատի է տվել Քիմ Քարդաշյանին ու Քրիս Ջեներին ՝ հայտնելով, որ Քիմը հատուկ է այնպես արել, որ Rob$Chyna շոուն ձախողվի E! ալիքում, որը սերտ համագործակցում է Քարդաշյան գերդաստանի հետ։Քիմը որոշել է պատասխան հայց ներկայացնել Չայնայի դեմ, հայուհու փաստաբանները  հայտնում են, որ Բլեքի մեղադրանքները անհիմն են, աղջիկը պարզապես ուզում է փող վաստակել։

Ким Кардашян показала рождественское фото с Канье Уэстом и детьми
Ким Кардашян показала рождественское фото с Канье Уэстом и детьми. 37-летняя армянка опубликовала в своем Instagram фото с рождественской вечеринки.
Напомним, что на днях вспыхнул очередной скандал вокруг семейства Кардашян. На этот раз в центре скандала бывшая подруга Роба Кардашяна – Блэк Чайна. Блэк Чайна после того как рассталась с Робом Кардашяном, заявила, что ее реалити-шоу с Робом Кардашяном закрылось из-за саботажа клана Кардашян-Дженнер.
29-летняя стриптизерша подала в суд на Ким Кардашян и Крис Дженнер, заявив, что Ким специально сделала так, чтобы ее шоу Rob & Chyna провалилось на канале E!, который тесно сотрудничает с кланом Кардашян. Ким быстро ответила, что шоу закрылось из-за Чайны. По утверждению юристов Ким, шоу было аннулировано из-за того, что Чайна ранее подала в суд на Роба и выбила через суд ордер, который не позволяет Робу приближаться к ней. Так как Роб не может к ней приближаться, то шоу невозможно типа снять. Кстати, Чайна позже отозвала свои обвинения против Роба, который платит сейчас девушке 20 тысяч долларов в месяц за алименты. К тому же Ким заявила, что Чайна не является кем-то, кому можно доверить что-то серьезное.