Համարձակ. ամուսնացած Մայլի Սայրուսը խոստովանել է աղջիկների նկատմամբ սեռական հակումը
Ապագա ամուսնու՝ 29-ամյա դերասան Լիամ Հեմսվորթի հետ դերասանուհին սկսել է հանդիպել դեռ 2009թ-ին։ Սիրահարները բաժանվել են, ապա՝ միավորվել։ Բաժանման շրջանում Մայլին սիրավեպ է ունեցել, այդ թվում ամերիկացի 29-ամյա մոդել Ստելա Մաքսվելի հետ։ Աստղի շատ երկրպագուների հետաքրքիր է՝ ինչպես է նրա կյանքը փոխվել ամուսնությունից հետո. Մայլին ամունացել է նախորդ տարվա ավարտին։
«Կարծում եմ՝ մարդկանց մոլորեցնում է փաստը, որ ես ամուսնացած եմ։ Իմ հարաբերությունները յուրօրինակ են։ Ես չգիտեմ՝ թույլ կտամ արդյոք ինչ-որ անգամ դրանց մասին հանրային կերպով պատմել, քանի որ դրանք բավական բարդ են, ժամանակակից, նոր, ես չեմ կարծում, որ հիմա մարդիկ պատրաստ են դա ընդունել»,- Elle-ին տված հարցազրույցում պատմել է ամերիկացի աստղը։
«Մարդիկ բուսակեր են դառնում հանուն առողջության, բայց բեկոնը, միեւնույնն է, շատ համեղ է, եւ ես դա գիտեմ»,- ընդգծել է երգչուհին։
Обложка с Майли Сайрус
Մայլի Սայրուսը դարձել Disney հեռուստաընկերության աստղը եւ երկու ալբոմ թողարկել «Հանա Մոնտանա» սերիալի երգերով։ Նա բազմաթիվ անգամներ հանգես է եկել ի աջակցություն ԼԳԲԹ հանրության միջոցառուներում 2019թ.-ին նա թողարկել է յոթերորոդ ստուդիական ալբոմը՝ «She Is Coming»։

Смело! Замужняя Майли Сайрус призналась в сексуальном влечении к девушкам
С будущим супругом, 29-летним актером Лиамом Хемсвортом, артистка начала встречаться еще в 2009 году. Влюбленные расставались, но потом воссоединились. В период разлуки у Майли были романы, в том числе и с 29-летней американской моделью Стеллой Максвелл. Многим поклонникам звезды интересно, как изменилась ее жизнь после свадьбы, которую она сыграла в конце прошлого года.
«Мне кажется, людей вводит в заблуждение тот факт, что я замужем. Мои отношения уникальны. Я не знаю, позволю ли когда-нибудь рассказать о них публично, потому что они весьма сложные, современные, новые, и я не думаю, что сейчас люди готовы такое принять», — рассказала американская звезда в интервью ELLE.
«Люди становятся вегетарианцами ради здоровья, но бекон все равно ******* [очень] вкусный, и я это знаю», — подчеркнула певица.
Обложка с Майли Сайрус
Майли Сайрус стала звездой телеканала Disney и выпустила два альбома с песнями из сериала «Ханна Монтана». Она не раз выступала на мероприятиях в поддержку ЛГБТ-сообщества. В 2019 году она выпустила свой седьмой студийный альбом «She Is Coming».