Հնարավոր է Ջոնի Դեփը վերադառնա «Կարիբյան ծովի ծովահենները» նախագիծ
Դիսնեյը բանակցություններ է վարում դերասան Ջոնի Դեփի հետ՝ «Կարիբյան ծովի ծովահենները» ֆիլմերի շարք վերադառնալու համար, հայտնում է thenews.com.pk-ն։
Ըստ աղբյուրների՝ ստուդիան Դեփին 300 միլիոն դոլար է առաջարկել։ Հաղորդվում է, որ ընկերությունը դերասանի հետ կապ է հաստատել մինչ նրա նախկին կնոջ՝ Էմբեր Հերդի հետ դատավարությունը։ Աստղին առաջարկվել է մարմնավորել Ջեք Ճնճղուկի կերպարը՝ «Կարիբյան ծովի ծովահենները» ֆիլմի վեցերորդ մասում եւ Disney Plus-ի համար նախատեսված «Սեւ ​​մարգարիտ» սերիալում, որը պատմում է կապիտանի երիտասարդության մասին։
«Ստուդիան արդեն գրել է ֆիլմի նախագիծը, ուստի նրանք իսկապես հույս ունեն, որ Դեփը կների իրենց եւ կվերադառնա որպես իր խորհրդանշական կերպարը», - ասել է աղբյուրը։ Հստակեցվում է, որ Դեփը դեռ չի համաձայնել նրանց առաջարկին։

Disney is in talks with actor Johnny Depp to return to "Pirates of the Caribbean" franchise, thenews.com.pk reported.
According to insiders, the studio has offered Depp $300 million. Reportedly, the company contacted the actor before the lawsuits with his ex-wife Amber Heard. The star was offered to play Jack Sparrow in the sixth installment of "Pirates of the Caribbean" and in a series for Disney Plus about the young captain of the Black Pearl.
What I can tell you is that the studio has already penned up a draft for a film about Jack Sparrow so they are very hopeful that Johnny will forgive them and return as his iconic character,” the source added. It is clarified that Depp has not yet agreed to their offer.