34-ամյա երգչուհի Ադելը եւ 41-ամյա սպորտային գործակալ Ռիչ Փոլը նշանվել են եւ ծրագրում են ամուսնանալ այս տարի ամռանը։ Այս մասին գրում է Daily Mail-ը՝ հղում անելով Deux Moi-ին։
Ինչպես հայտնում է Deux Moi-ն, Ադելի սիրելին առաջարկություն է արել։ Այս հայտարարությունը լրագրողները ստացել են «շատ հավաստի աղբյուրից»։ Սրա պատճառն այն էր, որ օրեր առաջ Լաս Վեգասում կայացած համերգի ժամանակ Ադելին տեսել էին հսկայական ադամանդե մատանիով։
Առայժմ զույգը չի հաստատել կամ հերքել նշանադրության մասին տեղեկությունը։ Ադելը եւ Ռիչ Փոլը վերջին անգամ միասին են հանրությանը ներկայացել են փետրվարի սկզբին՝ Super Bowl-ում:
Ադելը 2017-ից 2019 թվականներին ամուսնացած է եղել գործարար Սայմոն Քոնեկիի հետ։ Նախկին ամուսիններն ունեն 9-ամյա որդի։ Երգչուհին Ռիչ Փոլի հետ սկսել է հանդիպել երկու տարի առաջ:

34-летняя певица Адель и 41-летний спортивный агент Рич Пол помолвлены и планируют пожениться этим летом, сообщает Daily Mail со ссылкой на Deux Moi.
Несколько дней назад на концерте в Лас-Вегасе Адель была замечена с огромным бриллиантовоым кольцом. Пока Адель и Рич не подтвердили и не опровергли информацию о помолвке. Последний раз Адель и Рич Пол появлялись вместе на публике в начале февраля на Super Bowl
Адель была замужем за бизнесменом Саймоном Конецки с 2017 по 2019 год. У бывших супругов есть 9-летний сын. Певица начала встречаться с Ричем Полом два года назад.