Տղամարդիկ վախենում են ամերիկացի մոդելին ժամադրության հրավիրել՝ նրա սեքսուալ արտաքինի պատճառով
Հյուսիսային Կարոլինայից մի մոդել կարծում է, որ իր սեքսուալ տեսքը սարսափեցնում է տղամարդկանց, ովքեր վախենում են նրան ժամադրության հրավիրել:
26-ամյա Լորեն Բաթլերը գրեթե մեկ տարի է, ինչ ժամադրության չի եղել: «Դժվար է այսքան սեքսուալ լինել»,-Jam Press-ին ասել է գեղեցկուհին: «Տղամարդիկ կարծում են, որ ես չափազանց գեղեցիկ եմ՝ ինձ հետ ժամադրության գնալու համար, կամ էլ անհանգստանում են, որ ես նրանց կմերժեմ»:
Публикация от Lauren Butler (@amouredelavie)
Նախկին սպասուհին պարծենում է իր 3,4 միլիոն ինստագրամյան հետեւորդներով։ Նրա խոսքով՝ տղամարդիկ, պարբերաբար, անձնական հաղորդագրություններով նրան «լկտի արտահայտություններ» են ուղարկում: Սակայն իրական կյանքում նրանք հանկարծ դառնում են ամաչկոտ։
«Երբ ինչ-որ մեկը մտածում է ինձ հետ հանդիպելու մասին, նրանք նայում են իմ նկարներին եւ կարծում, որ ես շատ տարբերակներ կունենամ»,-եզրակացրել է Բաթլերը: Ըստ նրա՝ տղամարդկանց վախեցնում է ոչ միայն իր արտաքինը, այլեւ զարմանալի ինքնավստահությունը։ «Տղամարդիկ ինձ տեսնում են որպես սեքս-օբյեկտի, բայց նրանք նաեւ չեն կարողանում շփվել ինքնավստահ կնոջ հետ»,-հայտարարել է նա:
Չնայած հարաբերությունների լճացման շրջանին՝ Բաթլերը չի կորցնում մշտական ​​զուգընկեր գտնելու հույսը, թեեւ դա նրա գլխավոր առաջնահերթությունը չէ։ «Իմ վերջին ժամադրությունը եղել է անցած ամառ»,-ասել է նա՝ հավելելով, որ այժմ բաց է սիրո համար, բայց ակտիվորեն չի փնտրում այն:

Модель из Северной Каролины считает, что ее сексуальная внешность слишком пугает мужчин, которые боятся пригласить ее на свидание.
26-летняя Лорен Батлер не была на свидании почти год. «Трудно быть такой сексуальной», — сказала пышногрудая красавица Jam Press. «Мужчины думают, что я слишком красива, чтобы ходить на свидания, или переживают, что я им откажу».
Бывшая горничная может похвастаться колоссальными 3,4 миллионами подписчиков в Instagram, где наглые мачо регулярно посылают ей дерзкие реплики в личные сообщении. Однако в реальной жизни они внезапно становятся застенчивыми.
«Когда кто-то подумывает о свидании со мной, он смотрит на мои фотографии и думает, что у меня много вариантов», — предположила Батлер. Она считает, что мужчин пугает не только ее внешний вид, но и ее поразительная уверенность. «Мужчины видят во мне сексуальный объект, но они также не могут справиться с уверенной в себе женщиной», — заявила она.
Несмотря на период застоя в отношениях, Батлер не теряет надежды найти постоянного партнера, хотя это не является ее главным приоритетом. «Мое последнее свидание было прошлым летом», — сказала она, добавив: «Я определенно открыта для любви прямо сейчас, но я не ищу ее активно».