Քանյե Ուեսթը պարծեցել է հեղինակավոր անձի հետ երեքժամյա սեռական կապով
Քանյե Ուեսթը պարծեցել է հեղինակավոր անձի հետ երեքժամյա սեռական կապով վիագրայի օգնությամբ, հավաստիացրել է ռեփերի նախկին օգնական Լորեն Փիշոտան՝ Քանիեի կողմից սեռական ոտնձգության մասին իր սկանդալային հայցում։ The U.S. Sun-ը նոր մանրամասներ է ներկայացրել գործի վերաբերյալ։
Լորենի խոսքով՝ Ուեսթն աշխատանքի ժամանակ մշտապես խոսել է սեքսի մասին, երբ ինքն աշխատել է նրա հետ՝ 2021թ. հուլիսից մինչեւ 2022թ. հոկտեմբեր։ Փիշոտան ասել է, որ Ուեսթը հաճախ իրեն սեռական բնույթի տեքստային հաղորդագրություններ է ուղարկել։ «Մի անգամ ես վիագրա էի խմել եւ «...»-ել եմ [հեղինակավոր անձին] երեք ժամ շարունակ։ Չգիտեմ, թե ինչու է այս միտքը մտել գլուխս»,- գրել էր նա Լորենին։ Լորենը նշել է, որ Ուեսթը իրեն հաղորդագրություններ է ուղարկել, որոնք նրան ներառել են Քանյեի երեւակայություններում։ «Ես պարզապես հիշում եմ բոուլինգը՝ մտածելով այն մասին, թե ինչպես կարող էր լինել վերնագիրը... «Դուք ձերբակալված եք այն բանի համար, որ «...»-ել եք ձեր օգնականուհուն բոուլինգի հատակին։
Փիշոտայի փաստաբանները նշել են, որ «այս տեքստը հատկապես վիրավորական էր, քանի որ դրանում ակնարկվում էր, որ [Փիշոտան] ցանկացել է զբաղվել սեքսով [Ուեսթի] հետ, թեեւ իրականում նա դա չէր ցանկանում»։ Փիշոտան հայցում տեղեկացրել է, որ Ուեսթը նաեւ իրեն ուղարկել է սեռական բնույթի տեսանյութեր, դրանցից մեկում նա զբաղվում է օրալ սեքսով մոդելի հետ։
«Տեսանյութին հաջորդել է հաղորդում, որում [Ուեսթը]  հարցրել է [Փիշոտային] , թե արժե արդյոք խմբագրել վիդեոն, քանի որ նա ցանկանում է, որ իր առնանդամը բավական մեծ երեւա»։ Քանիեին տանջում էին կասկածները «սեքս-վիդեոյում իր սեռական անդամի հայտնվելու» առիթով, հավաստիացրել է Փիշոտան հայցում։
Նրա փաստաբանների խոսքով՝ Ուեսթը նաեւ տեսանյութ է ուղարկել կնոջ՝ Բյանկա Սենսորիի մասնակցությամբ, որը սեռական ակտի մեջ է մտել նրա Yeezy ընկերության աշխատակցի հետ (որի անունը իրավաբանական փաստաթղթերում չի նշվում)։
Փիշոտան ասել է, որ Ուեսթը հաճախ է խոսել այն մասին, թե ինչպես է ցանկանում զբաղվել սեքսով իր աշխատակիցներից մեկի մոր հետ, եւ որպեսզի այդ աշխատակիցը նայի դրան։

Kanye West boasted of a three-hour sexual encounter with a celebrity
The U.S. The Sun has provided new details on the case. According to Lauren, West constantly talked about sex while she was working for him from July 2021 to October 2022.
Pisciotta said West frequently sent her sexually suggestive text messages. “I once took Viagra and fucked [a celebrity] for three hours. I don’t know why this thought came to my mind,” he wrote to her.
Lauren notes that West sent her a message involving her in his fantasies. “I'm just thinking back to the bowling, thinking about what the headline could have been... "You're under arrest for fucking the hell out of your assistant on the floor of the bowling alley."
Pisciotta's lawyers noted that "the text was particularly offensive because it suggested or implied that [Pisciotta] wanted to have sex with [West] when in fact she did not want to do so."
Pisciotta said in the lawsuit that West also sent her sexually explicit videos he created, including one of him performing oral sex on a model.
“The video was followed by a message in which [West] asked [Pisciotta] if he should edit the video because he wanted his penis to look big enough.” Kanye had reservations about “the appearance of his genitals in a sex tape,” Pisciotta claims in the lawsuit.
According to Pisciotta's lawyers, West also sent a video of his wife, Bianca Censori, engaging in sexual intercourse with one of his Yeezy company employees (who is not named in the legal documents).
Pisciotta said West often talked about how he wanted to have sex with the mother of one of his Yeezy employees and have that employee oversee the relationship.