Ջենիֆեր Լոպեսի «սիրային մոլուցքը» դարձել է Բեն Աֆլեքի հետ հարաբերությունների փչացման պատճառ
Ջենիֆեր Լոպեսի «սիրային մոլուցքը» դարձել է Բեն Աֆլեքի հետ հարաբերությունների փչացման պատճառ։ Այս վարկածն է հնչել Hulu-ի TMZ վավերագրական ֆիլմում՝ «JLo & Ben: Missed Warning Sign»-ում։
Աղբյուրների համաձայն՝ Լոպեսի զուգընկեր ունենալու մշտական պահանջը վատացրել է նրանց ամուսնական հարաբերությունները։ Աղբյուրների համաձայն՝ Լոպեսը «սիրային թմրամոլ» է, եւ անհրաժեշտ է, որ նա «մշտապես տղամարդ ունենա իր կյանքում»։
Նրանց խոսքով՝ նրա նախկին սիրավեպերի եւ ամուսնությունների ընդմիջումներում նա երբեք երկար ժամանակ մենակ չի մնացել. հազիվ թե նա երբեւէ հասկանա, թե ինչն այնպես չի եղել իր նախկին հարաբերություններում, ինչն անհնար է դարձնում նրա հետագա հարաբերությունները։ Հարաբերություններում նրա ունեցած «արագ եւ ծանր» անկումների պատմությունը ՝ Օջանի Նոայից մինչեւ Քրիս Ջադ, Մարկ Էնթոնի, Ա-Ռոդ, իսկ հիմա էլ՝ Բեն Աֆլեք, հաստատում է այս սպեկուլյատիվ գաղափարը։

Jennifer Lopez's ‘love obsession’ causes breakdown in relationship with Ben Affleck?
Jennifer Lopez's "love obsession" has caused a breakdown in her relationship with Ben Affleck. Such a version is voiced in the TMZ Hulu documentary “JLo & Ben: Missed Warning Sign.”
Lopez's constant need for a partner strained their marriage, according to sources. They say Lopez is a "love addict" and needs to "have a man in her life all the time."
Between her past romances and marriages, JLo was never alone for long periods of time, the sources said. She is unlikely to ever understand what went wrong in her past relationships that makes her next relationship impossible. And her history of "fast and hard" falls in relationships—from Ojani Noah to Cris Judd to Marc Anthony to A-Rod and now Affleck—supports this speculative idea.