Նախօրեին կոլումբիական երգչուհի Շակիրայի եւ կատալոնական «Բարսելոնա»-ի պաշտպան Ժերար Պիկեի որդին՝ Միլանը, դարձավ մեկ տարեկան: Տղան ծնվել է Բարսելոնայի Teknon կլինիկայում:
Միլանի լույս աշխարհ գալուց անմիջապես հետո ծնողները նրան ներառեցին «Բարսելոնա» ֆուտբոլային ակումբի կազմում: Շակիրան իր միկրոբլոգը «հեղեղել» է փոքրիկի եւ Պիկեի հետ լուսանկարներով:
Հիշեցնենք, որ Շակիրան եւ բարբադոսյան գեղեցկուհի Ռիհանան հունվարի 13-ին ներկայացրել էին Can't Remember To Forget You երգը:
Աստղերը դուետը երկրպագուների դատին են հանձնելու առաջիկայում: Երգը ներառվելու է Շակիրայի նոր ալբոմում: Ի դեպ, երգչուհու վերջին ալբոմը թողարկվել է 2010 թվականին: Շակիրայի խոսքով, հիացած է Ռիհանայի հետ համատեղ աշխատանքից:

Вчера сыну колумбийской певицы Шакиры и защитника каталонской «Барселоны» Жерара Пике – Милану исполнился год. Мальчик появился на свет в барселонской клинике Teknon.
Сразу после рождения Милана родители включили его в состав футбольного клуба «Барселона», в котором играет Пике. Шакира «заполонила» свой микроблог фотографиями с ребенком и с Пике.
Напомним, что Шакира и барбадосская красавица Рианна 13-го января представили песню Can't Remember To Forget You.
Обе звезды записали дуэт, который вскоре представят поклонникам на суд. Композиция получила название Can't Remember To Forget You. Песня войдет в новый альбом Шакиры, чей последний альбом датируется 2010-м годом. По словам Шакиры, она осталась в восторге от совместной работы с Рианной.