Մոդել Եկատերինա Լուկյանովան, որը հայտարարել էր Իրակլիից հղիության մասին, կորցրել է իր երեխային։ Այս մասին հաղորդում է Telegram-յան Super ալիքը։
Եկատերինա Լուկյանովայի թիմը Super-ի հետ կիսվել է ողբերգական լուրով։ Հուլիսի 15-ին Լուկյանովան Իրակլիի հետ մասնակցել է պլանային ուլտրաձայնային հետազոտությանը։
«Զննման ժամանակ արգանդի խոռոչում հղիություն չի հայտնաբերվել, բայց արգանդի վզիկում փոփոխություններ են հայտնաբերվել։ Կասկածվել է արտարգանդային հղիություն»,-հայտնել է Լուկյանովայի թիմը։
Նախորդ օրը Լուկյանովան կրկին դիմել է բժշկի՝ ուժեղ ցավերի պատճառով։ Բժիշկը խորհուրդ է տվել նրան անմիջապես հիվանդանոց գնալ, բայց Կատյան այնտեղ է գնացել միայն երեկ երեկոյան։ Վերջիվերջո, նրա կասկածները հաստատվել են։
Կատյան այժմ լավ է զգում. նա բժշկական հսկողության տակ է։ Հիվանդանոցային լուսանկարում պատկերված է նաև երգիչը, ով աջակցում է նրան այս դժվարին իրավիճակում։

Забеременевшая от Иракли модель потеряла ребёнка
Модель Екатерина Лукьянова, которая заявила о беременности от Иракли, потеряла ребенка. Об этом сообщает Telegram-канал Super
В редакцию Super обратилась команда Екатерины Лукьяновой, которая сообщила трагическую новость. 15 июля девушка пришла на плановое УЗИ вместе с Иракли.
«Во время обследования в полости матки беременность обнаружена не была, были выявлены изменения в области шейки матки. Появилось подозрение на внематочную беременность», — сообщили представители команды Лукьяновой.
Накануне Лукьянова повторно связалась со своим врачом из-за сильных болей. Врач рекомендовал ей немедленно обратиться в больницу, но Катя поехала туда только сегодня ночью. В итоге подозрения подтвердились.
Сейчас с Катей всё хорошо — она в сознании и находится под наблюдением врачей. Также на фото из больницы присутствует и сам певец, который поддерживает её в тяжёлой ситуации.