Հարբած Մադոննան ձախողել է իր համերգն Ավստրալիայում՝ արտասվելով բեմում
Մադոննայի այս համերգային շրջագայությունը ուղեկցվում է աղմկահարույց պատմությունների շարքով: Երգչուհու ոչ մի համերգ ժամանակին չի սկսվել. Մադոննան միշտ ներկայացել է երկու կամ երեք ժամ ուշացումով: Եվ ամեն անգամ հանրահայտ երգչուհին իրեն արդարացնում էր որեւէ տեխնիկական խնդիրով, բայց բեմ էր դուրս գալիս հարբած: Ավստրալիայի համերգն էլ բացառություն չէր:
Մադոննա Մելբուրնում չորս ժամ ուշացումով էր բեմ դուրս եկել: Իսկ երբ «Փոփ երաժշտության թագուհին» վերջապես ծաղրածուի հանդերձանքով սկսել է իր համերգը՝ սոցցանցերում գրեթե անմիջապես բազմաթիվ թվիթներ էին հայտնվել։ Համերգին ներկաները գրում էին, որ երգչուհին հարբած է:
Չնայած Մադոննա ինքը բեմից հայտարարել էր, որ հարբած չէ ու որ կյանքում առաջին անգամ է բեմ դուրս գալիս կոկտեյլով:
Քիչ ավելի ուշ՝ երգերից մեկի կատարման ժամանակ Մադոննայի մեջքի հետեւում երեւացել էր նրա որդու Ռոկկոյի լուսանկարը, իսկ երգչուհին սկսել էր արտասվել՝ հայտարարելով, որ կցանկանար այդ պահին Նյու Յորքում լինել:
Հենց այդ նույն պահին Նյու Յորքում երգչուհու նախկին ամուսին Գայ Ռիչին ու նրա որդին Ռոկկոն դատարանի լսումներում էին:
Հիշեցնենք, որ Նյու Յորք քաղաքի դատարանը նախնական որոշում է կայացրել երգչուհու ու ռեժիսորի 15-ամյա որդու խնամակալության հարցում Գայ Ռիչիի ու Մադոննայի միջեւ ծագած տարաձայնության վերաբերյալ: Ռոկկոն հեռացել է տանից ու ցանկություն է հայտնել ապրել իր հոր՝ Գայ Ռիչիի հետ Լոնդոնում:

Пьяная Мадонна провалила свой концерт в Австралии, заплакав на сцене
Нынешний мировой тур Мадонны сопровождает череда громких скандалов. Ни один концерт певицы не начался без двух или трех часового опоздания. И всякий раз, популярная исполнительница ссылалась на технические причины, а на сцену выходила пьяной. Не стала и исключением и Австралия…
Мадонна вышла на сцену в Мельбурне с опозданием в четыре часа. Через несколько минут после того, как «Королева поп музыки» в костюме клоуна начала свой концерт, социальные сети захлестнули твиты – посетители концерта писали, что певица пьяная.
Хотя сама Мадонна прямо на концерте заявила, что не пьяная и что впервые в жизни вышла на сцену с коктейлем.
Чуть позже во время исполнения одной из песен за спиной Мадонны появилось фото ее сына Рокко, а сама певица расплакалась, заявив, что хотела бы быть сейчас в Нью-Йорке.
В то самое время в Нью-Йорке бывший муж певицы Гай Риччи и ее сын Рокко посетили слушания суда.
Напомним, что суд города Нью-Йорка вынес предварительное решение по семейному конфликту Гая Ричи и Мадонны по поводу 15-летнего сына певицы и режиссера. Рокко ушел из дома и выразил желание жить с отцом Гайем Ричи в Лондоне.