Հմայիչ Մելանյա Թրամփը՝ Hervé Pierre-ից եզակի զգեստով եւ ամուսնու հետ պարը՝ Սինատրայի երգի ներքո. Թրամփի երդմնակալության մանրամասերը
11:01, 21 հունվարի
Դե ինչ, Ամերիկան արդեն 45-րդ նախագահն ունի, իսկ մենք հետեւենք նախագահի երդմնակալության արարողության մանրամասներին:
Դոնալդ Թրամփի երդմնակալությունը կազմված է եղել մի քանի մասից՝ երդման արարողությունից եւ դրան հետեւած պարահանդեսներից:
Երդման արարողությունից անմիջապես հետո առաջին պարահանդեսին Դոնալդ Թրամփը կնոջ՝ Մելանյայի հետ առաջին պարի համար ընտրել է Ֆրենկ Սինատրայի My Way երգը:
Ամուսինների համար երգել է Էրին Բոեմը:
Արարողությանը ելույթ են ունեցել Sam and Dave խմբից Սեմ Մուրը, The Rockettes պարային խումբը, Piano Guys գործիքային խումբը, որը հայտնի է նրանով, որ հայտնի հիթեր է կատարում՝ օգտագործելով դասական գործիքներ:
Գոսպել Թրեւիս Գրինից
Piano Guys
Երդմնակալության արարողության մասին առանց այն էլ կտեղեկանաք լրատվամիջոցների քաղաքական լրահոսից, իսկ մենք ուշադրություն դարձնենք ամենագեղեցիկ պարահանդեսի՝ Վաշինգթոնի Ազգային թանգարանում ԱՄՆ Զինված ուժերի համար կազմակերպված պարահանդեսին:
Ինչպես Դոնալդ Թրամփն է ասել՝ «Հիմա ժամանցն է սկսվում», եւ այն իսկապես սկսվել է:
Մելանյա Թրամփը պարահանդեսին ներկայացել է Hervé Pierre-ից շքեղ եւ եզակի զգեստով:
Նախագահն ու առաջին տիկինը պարել են «I will always love you» երգի ներքո:
Carolina Herrera-ից զգեստով Իվանկա Թրամփը՝ ամուսնու հետ
Ի դեպ՝ մեկ նրբություն. արեւմտյան լրատվամիջոցները երդմնակալության արարողության ժամանակ ուշադրություն են դարձրել Մելանյայի կերպարին, որին առաջին տիկինը ներկայացել է բաց երկնագույն հագուստով՝ նման 1961 թվականին Ջոն Քենեդիի երդմնակալության օրը Քենեդիի կնոջ՝ Ժակլինի կերպարին:

Роскошная Мелания Трамп в эксклюзивном платье от Hervé Pierre и танец с мужем под песню Синатры – инаугурация Трампа в светских деталях
11:01, 21 января
Ну, что Америка получила своего 45-го президента, а мы рассмотрим те детали, которые интересуют светскую хронику.
Итак, сама инаугурация Дональда Трампа была разделена на несколько частей – присяга, и три последующих за ней бала.
Сразу после присяги супруги появились на первом балу в Конференц-центр имени Уолтера Э. Вашингтона, где Трамп выбрал песню Фрэнка Синатры My Way для первого танцы с супругой Меланьей.
Пела для супругов Эрин Боэм
На церемонии выступили один из фронтменов группы Sam and Dave Сэм Мур, танцевальная труппа The Rockettes, Мормонский табернакальный хор, инструментальная группа Piano Guys, известная тем, что исполняет популярные хиты, используя классические инструменты, звезды кантри Тоби Кит и Ли Гринвуд, группы 3 Doors Down, кавер-группы Reagan Years и MIXX и лауреат премии «Эмми» Бо Дэвидсон.
Госпел от Трэвиса Грина
Piano Guys
Про присягу вы итак узнаете из политических сводок СМИ, а мы обращаем внимание на самый красочный бал – бал для Вооруженных Сил США в Национальном музее Вашингтона.
Как сказал Дональд Трамп: «Теперь, веселуха началась», и веселье реально началось.
Мелания Трамп появилась на балу в шикарном и единственном в своем роде ансамбле от Hervé Pierre.
Президент и Первая леди станцевали под I will always love you.
Иванка Трамп в платье от Carolina Herrera с мужем
Кстати, один нюанс, западные СМИ сравнили образ Мелании на инаугурации, где Первая леди появилась в светло-голубом ансамбле со стилем супруги Кеннеди – Жаклин в день инаугурации Джона в 1961 году.
Жена 45-го президента США надела платье и жакет Ralph Lauren такого же тона, какого было пальто Жаклин Кеннеди 56 лет назад.