Արիանա Գրանդեի նախկին ընկերը՝ ռեփեր Մակ Միլլերը մահացել է գերդոզավորումից, հայտնում է TMZ-ն: Երաժիշտը, որը 26 տարեկան էր, մահացած է հայտնաբերվել Սան Ֆերնանդոյի հովտի իր տանը: Նախնական վարկածով՝ արտիստի մահվան պատճառը թմրանյութերի «ակնհայտ» գերդոզավորումն է:
Ոստիկանները Միլլերի մարմինը հայտնաբերել են ուրբաթ՝ սեպտեմբերի 7-ին, գրեթե կեսօրին, Սան Ֆերնանդոյի սեփական տանը:
Միլլերը քանիցս ոստիկանությունում է հայտնվել թմրանյութեր պահելու համար, այս տարվա մայիսին, գտնվելով թմրամիջոցների ազդեցության տակ, նա իր G-Wagon-ով վթարի մեջ էր հայտնվել, որի մեղավորը հենց ինքն էր:
Երաժիշտը տառապում էր թմրակախվածությամբ, որի մասին հայտնի է դարձել երգչուհի Արիանա Գրանդեից բաժանվելուց հետո:
Լուսանկարները՝ Backgrid, Mega, Movimc to Daily Mail
12:25, 5 սեպտեմբերի
6.6 տրիլիոն դոլարը գնում է կանանց. Միլիարդատերերի կանայք պատրաստվում են շահել համաշխարհային հարստության պատմության մեջ ամենամեծ ջեքփոթը

Экс-бойфренд Арианы Гранде рэпер Мак Миллер скончался от передозировки
Экс-бойфренд Арианы Гранде рэпер Мак Миллер скончался от передозировки, сообщает TMZ.  Музыкант, которому было 26 лет, найден мертвым в своем доме в долине Сан-Фернандо. По предварительной версии, причиной смерти артиста стала «очевидная» передозировка наркотиками.
Полицейские обнаружили тело Миллера приблизительно в полдень в пятницу, 7 сентября, в его собственном доме в долине Сан-Фернандо.
Миллер не раз попадал в полицию за хранение наркотиков, в мае этого года он на своем G-Wagon находясь под воздействием наркотических средств он попал в аварию, причиной которой был он сам.
Музкант страдал от наркотической зависимости, о которой стало известно после его расставания с певицей Арианой Гранде.