Եվգենի Պետրոսյանի սիրուհին պատրաստվում է ոստիկանություն դիմել
Տատյանա Բրուխունովայն հոգնել է իր հասցեին քննադատությունից, անվերջ կշտամբանքից ու հարվածներից։ Նոր տարվա նախաշեմին Առաջին ալիքի «Բացառիկ» հաղորդման եթերում Եվգենի Պետրոսյանի սիրուհին պատմել էր արտիստի հետ իր հարաբերությունների բնույթի մասին։ Արդյունքում նրան սկսեցին քննդատել ու մեղադրել այն բանի համար, որ հենց նա է երջանիկ ընտանիքի բաժանման պատճառ դարձել։
Հանդարտեցելու փորձերը ոչ մի արդյունք չեն տվել, եւ այժմ Բրուխունովան հայտարարել է, որ պատրաստվում է ոստիկանություն դիմել։
A post shared by Tatyana Brukhunova (@bruhunova) on
«Վերջին շրջանում հաճախակ են դարձել լրատվամիջոցների կողմից իմ անձնական կյանքի մասին տեղեկություններ հավաքելու փորձերը։ Ես երկար ժամանակ հանդուրժել եմ, աչք փակել այդպիսի գործողություննեի վրա։ Ամեն դեպքում, իմ համբերությունը սահմաններ ունի։ Այդ կապակցությամբ ես որոշում եմ կայացրել դիմել իրավապահ մարմիններին, ինչպես նաեւ որոշ լրատվամիջոցների առնչությամբ պահանջել արգելել իմ լուսանկարների տարածումըւ եւ տեղեկատվության հավաքումն իմ անձնական կյանքի մասին։ Բոլոր բարեխիղճ լրատվամիջոցներին խնդրում եմ այդպես չվարվել, քանի որ դա հետապնդվում է օրենքով»,- Instagram-ում գրել է Եվգենի Պետրոսյանի սիրուհին։ Իհարկե, հրապարակումն առանց մեկնաբանությունների չի մնացել. օգտատերերի մի մասն աջակցել է նրան, մյուսները նոր ուժով քննադատել են ու երիտասարդ կնոջը մեղադրել գրեթե բոլոր մահացու մեղքերում։
Հիշեցնենք՝ նախորդ տարվա ամառվանից սկսած Եվգենի Պետրոսյանը եւ նրա նախկին կինը՝ Ելենա Ստեպանենկոն կիսում են ունեցվածքը։ Նրանք վերջնականապես բաժանվել են 2018թ.-ի նոյեմբերին։ Իր փաստաբանի աշխատասենյակում Պետրոսյանը նույնիսկ շամպայն է խմել այդ առիթով։ «Շնորհակալ եմ բոլոր նրանց, ովքեր աջակցում էին ինձ։ Իհարկե, սա իմ կյանքում նշանակալից իրադարձություն է։ Ամեն բան հանգել է ճիշտ ավարտի»,- ասել էր հումորիստը՝ լռելով այն մասին, որ կյանքում նոր շրջան է սկսվում։ Հենց այդ ժամանակ մամուլում տեղեկություններ հայտնվեցին հումորիստի եւ նրա երիտասարդ օգնականի սիրավեպի մասին։

Любовница Евгения Петросяна собирается идти в полицию
Татьяна Брухунова устала от критики в свой адрес, от бесконечных укоров и тычков. В канун Нового года, в эфире программы Первого канала «Эксклюзив» пассия Евгения Петросяна рассказала о характере своих отношений с артистом. И тут на нее обрушилась еще большая волна критики и обвинений в том, что именно она разрушила счастливую семью.
Попытки остановить злопыхателей ни к чему не привели, теперь Брухунова заявила в Instagram, что собирается обратиться в полицию.
A post shared by Tatyana Brukhunova (@bruhunova) on
«В последнее время участились попытки сбора информации о моей частной жизни со стороны различных СМИ. Я долго терпела, закрывала глаза на подобные действия. Тем не менее, мое терпение имеет границы. В связи с этим, я приняла решение обратится в правоохранительные органы, а также направить в адрес некоторых СМИ официальное требование о запрете любого распространения моих фотографий и сбора информации о моей частной жизни. Также, я прошу все порядочные СМИ не заниматься подобным, так как это преследуется по закону», — написала пассия Евгения Петросяна на своей странице в Instagram, но и здесь не обошлось без комментариев. Одни пользователи Брухунову поддержали, а другие — с новой силой принялись критиковать и обвинять молодую женщину едва ли не во всех смертных грехах.
Напомним, с лета прошлого года Петросян и Степаненко делили имущество: окончательно оно развелись в ноябре 2018-го. В кабинете своего адвоката Петросян даже шампанское распил по этому поводу. «Спасибо всем, кто за меня болел. Конечно, это очень значительное событие для моей жизни. Все пришло к правильному завершению», — сказал тогда юморист, умолчав о том, что теперь в его жизни начался новый период. И именно тогда в прессе появились слухи о романе юмориста с молодой помощницей.