Նոր շրջադարձ. Մեգան Մարքը հորն արգելել է շփվել որդու՝ Արչիի հետ
37-ամյա Մեգան Մարքլն արդեն մեկ տարի է՝ չի շփվում հոր հետ։ Սասեքսի դքսուհին որոշել է նրան զերծ պահել նաեւ որդու՝ Արչիի հետ շփումից։ Փոքրիկին կարող են տեսակցել միայն Մեգան մայրիկի ազգականները։
Արքայազն Հարրիի կինն այդ որոշումը կայացրել է սկանդալների պատճառով, որոնք բարձրացրել են ընտանիքի անդամները։ Նա ցանկանում է որդուն պատշտանել բացասական ազդեցությունից ու բամբասանքներից։
Меган Маркл и принц Гарри
«Մեգանը կարծում է, որ հիմա իր կյանքում տեղ չկա հոր ու նրա ազգականների համար։ Նա այժմ սեփական ընտանիքն ունի, որի կազմում են Հարրին, նրա հրաշալի նորածին որդին, եւ նա հստակ հասկացրել է, որ Արչիի համար միայն դրական ազդեցություն է ցանկանում»,- Daily Mail-ին պատմել է աղբյուրը։
Մեգան Մարքլի ու նրա հոր հարաբերությունը փչացել են նախքան նրա՝ թագավորական ընտանիքի անդամ դառնալը։ Թոմասը սկսել է ակտիվորեն շփվել մամուլի հետ, ինչը նրա դստերը վարկաբեկել է բրիտանացիների շրջանում։
Меган Маркл с отцом
Ըստ լրատվամիջոցների տվյալների՝ Թոմաս Մարքլը որոշ ժամանակ առաջ կրկին փրձել է կապ հաստատել դստեր հետ։ Երբ նա չէր պատասխանել, տղամարդը հայտարարել է, որ իրեն դավաճանված է զգում։ Ըստ ամենայնի՝ Մեգանը մտերմացել է ամուսնու հոր՝ արքայազն Չարլզի հետ։ Հենց նա է նորաթուխ ծնողներին օգնում պատրաստվել Արչիի մկրտությանը, որը նշանակված է այս շաբաթ օրը։

37-летняя Меган Маркл уже год не общается с отцом и после его ужасного поведения решила ограничить его и от общения со своим сыном Арчи. К малышу будут допущены только родственники со стороны матери Меган.
Супруга принца Гарри приняла такое решение из-за скандалов, которые устраивали члены ее семьи. Она хочет обезопасить сына от негативного влияния и сплетен.
Меган Маркл и принц Гарри
«Меган считает, что в ее жизни сейчас нет места для ее отца и его родственников. У нее теперь собственная семья, в которую входят Гарри, ее прелестный новорожденный сын,и она очень четко дала понять, что хочет для Арчи только положительного влияния», — рассказал инсайдер Daily Mail.
Меган Маркл с отцом
Отношения Меган Маркл и ее отца испортились еще до того, как она стала частью королевской семьи. Томас начал активно общаться с прессой, что дискредитировало его дочь в глазах британцев.
Сам Томас Маркл, по данным СМИ, некоторое время назад снова пытался наладить контакт с дочерью. После того, как она не ответила ему, мужчина открыто заявил, что чувствует себя преданным. Зато, судя по всему, Меган сильно сблизилась с отцом своего мужа принцем Чарльзом. Именно он помогает новоиспеченным родителям подготовиться к таинству крещения Арчи, которое назначено на эту субботу.