Նատաշա Կորոլյովան մերկ լուսանկարով գրավել է համացանցը
Համացանցում քննարկում է սկսվել Սվետլանա Լոբոդայի նոր հրապարակման պատճառով։ Երգչուհին լուսանկար  հրապարակել, որում շիկահեր աղջիկը կանգնած է յոգայի ամենահայտնի դիրքերից մեկում։ Կադրը տպավորել է հետեորդներին, սակայն ավելի ուշ վեճ է սկսվել, թե ով է պատկերված լուսանկարում։
Իր զայրույթն է արտահայտել ամերիկացի մոդել եւ բլոգերը՝ անձնական լուսանկարը հայտանաբերելով Սվետլանա Լոբոդայի միկրոբլոգում։ Սակայն արտիստը շտապել է աղջկան հավաստիացնել, որ չի փորձել յուրացնել ուրիշի համբավն ու չի ձեւացրել, թե լուսանկարում ինքն է պատկերված։ «Սիրելիս, ես չեմ ասել, որ դա ես եմ, ես ասել եմ, որ ուրախ եմ քեզ տեսնել Նիժնի Նովգորոդում։ Հարկավոր չէ անհանգստանալ»,- պարզաբանել է Լոբոդան։
Սկանդալն ավելի ուժեղ է բռնկվել, եւ կատարվածի մասին իր տեսակետն է որոշել հայտնել Նատաշա Կորոլյովան։ Նա մերկ լուսանկար է հրապարակել, որը պատկանում է ամերիկացի մոդելին։ Կորոլյովան նույն դիրքով լուսանկար է տեղադրել Instagram-ի իր էջում։
«Այսօր առավոտյան ինձ այնքան է տպավորել Սվետայի հրապարակումը։ 46 տարեկանում ես խելագարվեցի, հիշեցի կրկեսային անցյալը, իսկ այստեղ սկանդալ է։ Աղջիկներ, մի վիճեք։ Դուք աստվածուհիներ եք։ Դուք հիասքանիչ եք։ Եվ աշխարհը հիասքանչ չէ։ Զարմացրեք, արարեք, խթան դարձեք»,- գրել է արտիստը։
Публикация от Наташа Королева (@koroleva__star)
Երգչուհին նշել է, որ փակում է մեկնաբանությունները, «որպեսզի դուք կարողանաք հիանալ եւ հիացմունքը ձեր մեջ պահել»։ «Ես գիտեմ, որ ես հիասքանչ եմ»,- հավելել է Կորոլյովան։

«В свои «ягодные» 46 я психанула»: Наташа Королева голышом покорила соцсети (18+)
В Сети началась дискуссия из-за новой публикации Светланы Лободы. Певица поделилась фото, на котором блондинка стоит на голове в одной из популярных в йоге поз. Красивый кадр впечатлил поклонников, однако позднее возник спор, кто на самом деле запечатлен на снимке.
Свое негодование выразила американская модель и блогер, обнаружившая личное фото в микроблоге Светланы Лободы. Однако артистка поспешила заверить девушку, что не пыталась присвоить чужую славу и не притворялась, что на снимке она. «Дорогая, я не говорила, что это я, я сказала, что рада видеть тебя в Нижнем Новгороде. Не стоит волноваться», — пояснила Лобода.
Скандал разгорался все сильнее, и мнение о случившемся решила выразить Наташа Королева. Она опубликовала обнаженную фотографию, принадлежащую американской модели. Королева выложила собственный голый снимок в такой же позе в Instagram.
«Сегодня утром меня так впечатлил пост Светы. В свои «ягодные» 46 я психанула, вспомнила свое цирковое прошлое, а тут — скандал. Девчонки, не ссорьтесь! Вы — богини! Вы прекрасны. И мир прекрасен. Удивляйте, творите, стимулируйте, возбуждайте», — написала артистка.
Певица отметила, что закрывает комментарии, «чтобы вы смогли полюбоваться и свое восхищение оставить при себе». «Я знаю, что я прекрасна!» — добавила Королева.