Տատյանա Վլասովան՝ Ռուսաստանի ժողովրդական արտիստ Արմեն Ջիգարխանյանի նախկին կինը, Լաս Վեգասից վերադարձել է նրա մոտ՝ Մոսկվա։ Նրանք ամանորյա տոները միասին են անցկացնում, հայտնում է KP.ru-ն։
Վլասովան սիրելիին կարմիր, բրդյա գուլպաներ է բերել։ Եվ լուսանկարներով ու իրերով լի մեծ ճամպրուկ. ծրագրում է Մոսկվայում երկար ժամանակ անցկացնել։ Արմեն Բորիսովիչը պնդում է, որ Տատյանան տեղափոխվի։ Չնայած նախկին ամուսինները բաժանված են, Ջիգարխանյանը նախքան Վլասովայի ժամանումը խնամողի մոտ մշտապես վերահսկել է ժամանակը. «Տատյանան՝ իմ կինը, ե՞րբ կժամանի»։ Ընկերները, նայելով նրանց, կատակում են՝ փեսացու ու հարսնացու, նորապսակներ։
«Բառացիորեն երեք օր առաջ նա ինձ կյանքում առաջին անգամ ասաց. «Ես քեզ շատ եմ սիրում»։ Երբեք սեր չէր խոստովանել։ Ոչ թե այն պատճառով, որ չէր սիրում, պարզապես ասում էր, որ սերն ապացուցում է վերաբերմունքով ու քայլերով…»,- «Пусть говорят» շոուի ընթացքում իր տեղափոխությունը բացատրել է Տատյանան։
Վլասովան պատմել է, որ լուրջ ապրումներ է ունեցել, երբ ամուսինն ու Վիտալինան ամուսնացել են. «Եթե դա ինձ չի սպանել, նշանակում է՝ ավելի ուժեղ է դարձրել… Ճիշտ է, ես կարծում էի, թե կմեռնեմ…»:

Татьяна Власова, бывшая жена народного артиста России Армена Джигарханяна, вернулась к нему в Москву из Лас-Вегаса. Они вместе проводят новогодние праздники, сообщает сайт KP.RU.
Власова привезла любимому в подарок красные шерстяные носки. И огромный чемодан фото и вещей – планирует проводить много времени теперь в Москве. Армен Борисович настаивает на переезде своей Татьяны. Несмотря на то, что экс-супруги разведены, Джигарханян у сиделки перед прилетом Власовой постоянно контролировал время: «Когда моя жена Таня прилетит?» Друзья, глядя на них, шутят: жених и невеста, молодожены.
«Буквально три дня назад он мне сказал впервые в жизни: „Я тебя очень люблю“. Никогда не признавался в любви. Не потому, что не любил — просто говорил, что любовь доказывает отношением и поступками…» — объяснила Татьяна свой приезд в эфире шоу «Пусть говорят».
Власова рассказала, что очень сильно переживала, когда ее муж и Виталина поженились: «Если это меня не убило, значит сделало сильнее… Правда, я думала – умру…»