Կիեւում ավարտվել են Աննա Սեդոկովայի “Մեր միջեւ” տեսահոլովակի նկարահանումները: Ռեժիսոր Եվգենի Թիմոխինը երգչուհու եւ նրա խաղընկերոջ առջեւ բարդ խնդիր է դրել. նրանք իրենց պարում այնպիսի կիրք պետք է արտահայտեին, որպեսզի հանդիսատեսի շունչը կտրվեր:
Համաձայն Եվգենի Թիմոխինի գաղափարի, որը նաեւ հայտնի է KAZAKY խմբի հետ կատարած աշխատանքներով, հոլովակում գործողությունները տեղի են ունենում միակ սենյակի փակ տարածքում, որի պատերն ու առաստաղը բառիս բուն իմաստով սկսվում են պտտվել օդում տարածված կրքից:
Այդ կրքի համար չկան արգելքներ. Խելագար սիրահարները գրեթե հարձակվում են միմյանց վրա՝ միմյանց քերծելով եւ կծոտելով միմյանց շուրթերը , եւ ահա թե ինչու, անկասկած, այս հոլովակը կպայթեցնի երաժշտական հեռուստաալիքների եթերը: “Հոլովակը իրոք չափազանց թեժ է լինելու:
Ցանկացած կին պետք է ձգտի սեքսուալ լինել: Հուսով եմ, որ դրանով կքաջալերեմ իմ երկրպագուներին: Ես շատ ուրախ եմ, որ “Մեր միջեւ” տեսահոլովակը հենց Եվգենի Թիմոխինն է նկարահանել: Նա ամենաարտառոց ուկրաինացի քլիփմեյքերներից է:Ժամանակին ես եւ Ժենյան նույն համալսարանում ենք սովորել, իսկ այժմ միասին աշխատելու հնարավորություն ենք ստացել: Հաճելի է նաեւ, որ շատ տարիներ անց մենք կրկին հոլովակ ենք նկարահանել Կիեւում՝ իմ հարազատ քաղաքում ”, - կիսվել է Աննա Սեդոկովան հոլովակից ստացած իր տպավորություններով:

Анна Седокова, которая вместе с певицей и танцовщицей Varda колесила по Европе, прилетела на Украину, где провела три – четыре дня. Анна вновь отправилась во Францию, а результатом ее короткого пребывания на родине стала работа над клипом на песню «Между нами».
Режиссер Евгений Тимохин поставил перед певицей и ее партнером сложнейшую задачу – изобразить в танце такую страсть, чтобы у зрителей в прямом смысле слова перехватило дыхание.
Изобразить любовь между мужчиной и женщиной так, чтобы не скатиться в пошлость и непристойность, но чтобы у зрителей побежали по телу мурашки – задача крайне сложная. Но итоги 24-часовой съемки, по свидетельству очевидцев, потрясают. Анне Седоковой и ее партнеру невероятно точно передать это ни чем несравнимое по силе желание обладать любимым человеком.
«Видео действительно будет очень горячим. Каждая женщина должна стремиться быть сексуальной. Надеюсь, я вдохновлю на это своих поклонниц. Я очень рада, что видео «Между нами» снимал именно Евгений Тимохин. Он один из самых неординарных украинских клипмейкеров. В свое время мы учились с Женей в университете, а теперь у нас появилась шанс поработать вместе. И еще приятно, что по прошествии многих лет мы снимали ролик в Киеве, в моем родном городе!», –отметила Анна Седокова.