Իլոն Մասկը մեկնաբանել է Էմբեր Հերդի ու Կարա Դելեւինի հետ օրգիաների մասին տեղեկությունը
SpaceX-ի ու Tesla-ի հիմնադիր Իլոն Մասկը մեկնաբանել է դերասանուհի Էմբեր Հերդի եւ մոդել Կարա Դելեւինի հետ օրգիաների մասին տեղեկությունը, հայտնում է Page Six-ը։
Գործարարը հայտարարել է, որ ընկերական հարաբերություններ ունի Դելեւինի հետ, սակայն երբեք նրա հետ ինտիմ հարաբարերություններ չի ունեցել, եւ վերջինս կարող է հաստատել դա։
Միլիարդատերն ընդգծել է, որ Հերդի հետ սկսել է հանդիպել վերջինիս՝ Ջոնի Դեփից բաժանվելուց մեկ ամիս անց։ Նա դերասանին առաջարկել է փակել պատերազմի էջը. «Կյանքը չափազանց կարճ է այսքան երկարատեւ բացասականի համար»։
Այն մասին, որ Հերդը սիրային կապ է ունեցել Դելեւինի եւ Մասկի հետ, ամուսնացած լինելով Դեփի հետ, ավելի վաղ հայտարարել է «Կարիբյան ծովի ծովահենները» ֆիլմաշարի աստղի հարեւանը՝ Ջոն Դրյուն։ Նա այդ մասին հայտնել է Դեփն ընդդեմ Հերդի զրպարտության մասին գործի քննության ընթացքում։
Երեքին էլ 2016թ.-ին նկատել են Դեփի առանձնատանը, ուր նրանք գիշեր են անցկացրել։ Դրյուն նախկինում ամուսնացել է եղել Հերդի լավագույն ընկերուհու՝ Ռոքել Պենինգթոնի հետ։ Նրա խոսքով՝ նախկին կինն իրեն հայտնել է, որ դերասանը սիրավեպ է ունեցել Դելեւինի ու Մասկի հետ։

Илон Маск прокомментировал слухи об оргиях с Эмбер Херд и Карой Делевинь
Основатель SpaceX и Tesla Илон Маск прокомментировал слухи об оргиях с актрисой Эмбер Херд и моделью Карой Делевинь, сообщает Page Six.
Бизнесмен заявил, что дружит с Делевинь, однако никогда не вступал с ней в интимные отношения, и она может подтвердить это.
Миллиардер подчеркнул, что начал встречаться с Херд через месяц после ее развода с Джонни Деппом. Он предложил актеру зарыть топор войны: «Жизнь слишком коротка для такого долгого негатива».
О том, что Херд имела любовную связь с Делевинь и Маском, будучи замужем за Деппом, ранее заявил сосед звезды «Пиратов Карибского моря» Джош Дрю. Он рассказал об этом на судебном процессе Деппа против Херд по делу о клевете.
Все трое были замечены в пентхаусе Деппа в 2016 году, где они провели ночь. Дрю ранее был женат на лучшей подруге Херд Рокель Пеннингтон. По его словам, бывшая супруга рассказала ему о том, что у актрисы был роман с Делевинь и Маском.