Նախօրեին հայտնի է դարձել, որ 53-ամյա Պամելա Անդերսոնը վեցրերոդ անգամ ամուսնացել է. դերասանուհին կյանքը կապել է իր 40-ամյա թիկնապահի՝ Դեն Հեյթերսթի հետ։ Նորությունն անսպասելի էր աստղի երկրպագուների համար, քանի որ դերասանուհին թաքցնում էր սիրավեպը։
Պամելան ներկայացրել է սիրելիի հետ ծանոթության ռոմանտիկ պատմությունն ու խոստովանել, որ շատ երջանիկ է։ Սակայն պարզվում է՝ կա նաեւ այս սիրավեպի մեկ այլ վարկած։ Եվ այն ներկայացրել է Հեյթերսթի նախկին կինը՝ Քերին, որը նրա հետ ապրել է հինգ տարի։ Նրա խոսքով՝ Անդերսոնը քանդել է իրենց ընտանիքը։ Քերին նշել է, որ ինքն ու սիրելին դաստիարակել են երեք երեխաներին՝ Հեյթերսթոնի երկու երեխաներին, որոնք ծնվել են նախորդ հարաբերությունների ընթացքում եւ Քերիի 21-ամյա դստերը՝ Դեւնիզին։
«Ես որոշեցի արտահայտվել, որովհետեւուզում եմ, որ մարդիկ իմանան՝ իմ՝ գրեթե հինգ տարվա հարաբերություններն ավարտվել են Պեմի եւ Դենի սիրավեպի պատճառով, որը սկսել է, երբ նա դեռ ինձ հետ է եղել»,- հայտարարել է նա։
Քերին պնդում է, որ ամեն բան այնպես չի եղել, ինչպես Անդերսոնն է պատմել։ Կնոջ խոսքով՝ Դենը Պամելայոի մոտ որպես շինարար աշխատել է կես տարի, նախքան նրանց միջեւ սիրավեպի սկսվելը։ Ընդ որում, նա սկզբանական շրջանում Անդրեսոնին տանել չէի կարողանում՝ նրան խենթ ու չափազանց պահանջկոտ անվանելով։
2020թ․-ի հունվարին Պամելան ամուսնացել է կինոպրոդյուսեր Ջոն Փիրսի հետ, սակայն երկու շաբաթ անց բաժանվել է՝ հայտարարելով, որ ամուսնությունն իրական չի եղել։ «Ես Դենին ասացի, որ նա պետք է հեռանա այդ աշխատանքից, քանի որ դա խենթություն էր։ Նա բոլոր կապալառուներին ասել է, որ ամուսնացել է, այդ պատճառով երբ տեսա այդ մասին նորոթունները, անմիջապես գրեցի Դենին։ Նա ծիծաղեց ու ասաց. «Նա մեծ է Անդերսոնի հորից, բայց ես կարծում եմ, որ մեր գումարային խնդիրներն ավարտվել են»։ Նա նկատի ուներ, որ Անդերսոնի ամուսինը շատ հարուստ է»,- նշում է նա։
Սակայն հետո սկսվել է կորոնավիրուսի համավարակը, եւ Դենը մնացել է Պամելայի տանը՝ նախկին սիրելիից ժամանակ խնդրելով՝ «իրեն հասկանալու համար»։ Արդյունքում նախորդ տարվա հուլիսին նա հեռացել է ընտանիքից ու վերջնականապես տեղափոխվել Անդերսոնի մոտ, որը բարձրացրել է նրա պաշտոնը. Դենը դարձել է նրա անձնական թիկնապահը։
Քերին նշում է, որ Դենն ու Պամելան իրենց դեռահասաների նման են պահում։ «Երբ նա նախորդ տարի 40 տարեկան դարձավ, Պամելան նրանց նավակ գնեց։ Նա արդեն երեք անգամ վնասել է Պամելայի մեքենան ու երկու անգամ՝ նավակը։ Նրանք նստած են իրենց տան արածքում ու խմում են. դա կարծես Դենի ու Պեմի շոուն լինի»,- պնդում է նա։
Նա պնդում է, որ Անդերսոնի ու Հեյթերսթի ամուսնությունը երկար չի տեւի։ «Պեմը չի կարող հպարտանալ հաջող ամուսնություններով։ Այդ պատճառով երբ համավարակն ավարտի, եւ նա կարողանա վերդառնալ ճամփորդություններին ու նախկին կյանքին, կարծում եմ՝ դա կավարտվի»,- նշում է նա։

Вчера стало известно, что 53-летняя Памела Андерсон в шестой раз вышла замуж: актриса связала себя узами брака со своим 40-летним телохранителем Дэном Хейхерстом в канун Рождества. Новость стала полной неожиданностью для поклонников звезды, ведь свой роман она скрывала.
Памела рассказала романтичную историю знакомства с возлюбленным и призналась, что сейчас очень счастлива. Однако, как выяснилось, есть и другая версия этого романа. И ее представила бывшая гражданская жена Хейхерста, Кери, которая жила с ним в течение пяти лет. По ее словам, Андерсон разрушила их семью. Кери отметила, что с возлюбленным они воспитывали вместе троих детей: двоих детей Хейхерста от предыдущих отношений и 21-летнюю дочь Кери, Дениз.
«Я решила высказаться, потому что хочу, чтобы люди знали, что мои почти пятилетние отношения закончились из-за романа Пэм и Дэна, который начался, когда он еще был со мной»-, заявила она.
Кери утверждает, что на самом деле все было не так, как рассказала Андерсон. По словам женщины, Дэн проработал у Памелы строителем в течение полугода, прежде чем между ними закрутился роман. Причем сначала он Андерсон на дух не переносил, называя ее сумасшедшей и слишком требовательной.
В январе 2020 года Памела вышла замуж за кинопродюсера Джона Питерса, а через две недели рассталась с ним, заявив, что их брак не был настоящим.
«Я сказала Дэну, что ему нужно уйти с этой работы, потому что это было безумие. Она сказала всем подрядчикам, что вышла замуж, поэтому, когда я увидела новости об этом, я сразу написала Дэну. Он посмеялся и ответил: "Он старше ее отца, но я думаю, что наши проблемы с деньгами закончились". Он имел в виду, что ее муж очень богат»,— говорит она.
Но потом началась пандемия коронавируса, и Дэн остался в доме у Памелы, попросив у бывшей возлюбленной время, чтобы «разобраться в себе»․
В итоге в июле прошлого года он ушел из семьи и окончательно переехал к Андерсон, которая повысила его в должности - он стал ее личным телохранителем.
Кери говорит, что Дэн и Памела ведут себя как подростки.
«Когда ему исполнилось 40 лет в прошлом году, она купила ему лодку. Он уже трижды разбил ее машину и дважды - лодку. Они сидят на территории своего дома и выпивают — это как шоу Дэна и Пэм»,- утверждает она.
Она уверена, что брак Андерсон и Хейхерста продлится недолго. «Пэм не может похвастаться удачными браками. Поэтому, когда пандемия закончится, и она сможет вернуться к путешествиям и прежней жизни, думаю, все завершится»,- говорит она.