Քանյե Ուեսթը խոստովանել է, թե Քիմ Քարդաշյանից ամուսնալուծելուց հետո ում հետ է ցանկանում հանդիպել
Ամերիկացի ռեփեր Քանյե Ուեսթը Քիմ Քարդաշյանից բաժանվելուց հետո պատրաստ է նոր հարաբերությունների։ Այս մասին հայտնում է Page Six-ը՝ վկայակոչելով իր աղբյուրին։
43-ամյա Քանյեն որոշել է, որ բավական է հարաբերություններ ունենալ Instagram-ի սուպերաստղերի հետ։ Նա ցանկանում է որպես իր կյանքի ուղեկից տեսնել «արտիստի կամ ստեղծագործ մարդու», որի հետ կարող է «մի լեզվով խոսել»։
Կարծես թե, երաժիշտն առայժմ այդ դերի համար համապատասխան մարդու չի գտել։ Սակայն ընտրյալի նկատմամբ պահանջները բարձր են լինելու։ Ավելի վաղ «GQ» ամսագրին տված հարցազրույցում Ուեսթը, որը հոգեկան առողջության հետ կապված որոշակի խնդիրներ ունի, առանց համեստության հայտարարել էր. «Ես Միքելանջելոն եմ։ Ես Պիկասոն եմ։ Ես, անխոս, բոլոր ժամանակների մեծագույն արտիստն եմ։ Դա հարց չէ, դա պարզապես փաստ է»։

Kanye West reveals who he wants to date after divorce from Kim Kardashian
Rapper Kanye West is ready for a new relationship after divorcing model Kim Kardashian, Page Six reported referring to an insider.
Kanye, 43, is reportedly tired of socialites and Instagram superstars. He wants to see his future life companion as an artist and a creative nature with whom he could speak the same language.
The musician, it seems, has not yet found a specific candidate for this role. However, the requirements for the chosen one will be high. Earlier in an interview with GQ magazine West said he is 'Michelangelo' and 'Picasso'. He also noted that he is the greatest artist of all time.