Մաքսիմի ներկայացուցիչը մեկնաբանել է երգչուհուն արհեստական կոմայից դուրս բերելու մասին լուրերը
Երգչուհի Մաքսիմի ներկայացուցիչը՝ Յանա Բոգուշեւսկայան, մեկնաբանել է լուրերն այն մասին, որ աստղին դուրս են բերել արհեստական կոմայից, հայտնում է Gazeta.ru-ն։
«Ես արդեն վաղուց եմ ասել, որ նրան պարբերաբար դուրս են բերում արհեստական կոմայից։ Բժիշկներն են որոշում սեդատիվ միջոցների դեղաքանակը։ Մարինան երբեմն գիտակցություն ունի, երբեմն նրան կրկին արհեստական կոմայի մեջ են գցում։ Սա այսօրվա նորություն չէ»,- ասել է Բոգուշեւսկայան։
Մաքսիմի ներկայացուցիչը նաեւ նշել է, որ երգչուհին նախկինի նման ծանր վիճակում է։ Ավելի վաղ՝ հուլիսի 26-ին, Telegram-յան «Mash» ալիքը հայտնել է, որ արտիստը «պարզ գիտակցություն ունի»։

Представительница МакSим прокомментировала полный вывод певицы из комы
Представительница певицы МакSим Яна Богушевская прокомментировала новости о том, что звезду вывели из искусственной комы. Об этом сообщает «Газета.Ru».
«Про то, что ее периодически выводят из медикаментозного сна, я уже давно говорила. Это же искусственная кома. Врачи сами дозируют количество седативного препарата. Иногда Марина в сознании, иногда ее снова погружают в медикаментозный сон. Это не новость сегодняшнего дня», — сказала Богушевская.
Представительница МакSим также отметила, что певица по-прежнему находится в тяжелом состоянии. Ранее 26 июля Telegram-канал Mash сообщил, что артистка пребывает «в ясном сознании».