ՍԵՊՏԵՄԲԵՐԻ 21-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Այսօր աստղերը կօգնեն Խոյերին ոչ միայն հասկանալ իրենց սիրային կասկածների եւ խնդիրների ակունքները, այլ նաեւ դրանց լուծելու համար արտասովոր եւ ստեղծագործական մոտեցումներ կհուշեն:
Այսօր վարդագույն ակնոցներից ազատվելու ճիշտ ժամանակն է: Չէ՞ որ քանի դեռ նրանց ուշադրությունը կլանված է մեկ անձով, Ցլերը կարող են բաց թողնել իրենց սիրուն ավելի արժանի անձնավորության հետ հանդիպումը:
Ի՞նչ կարելի է անել, երբ տրամաբանությունը մեկ բան է հուշում, իսկ ներքին ձայնը եւ զգացմունքները՝ ամենեւին այլ բան: Այսօր սիրեցյալների հետ հարաբերություններում Երկվորյակները համարձակ կարող են վստահել իրենց սրտին, այսինքն՝ ներքին ձայնին. այն կհուշի նրանց ճիշտ ճանապարհը:
Այսօր ճիշտ ժամանակն է, որպեսզի Խեցգետինները ազատվեն վաղուց կուտակված սիրային խնդիրներից: Չի կարելի անընդհատ մտորել այդ մասին: Բարձիթողի վիճակում գտնվող իրադարձությունները, հնարավոր է, իրենց համար ավելի ձեռնտու ուղղությամբ ընթանան:
Այսօրվա օրը կարող է չափազանց մեծ ազդեցություն ունենալ Առյուծների հարաբերությունների վրա, եւ եթե հարաբերությունները կեղծ են, նրանք կարող են եւ բաժանվել:
Կույսերը ճիշտ ճանապարհով են գնում եւ իրենց սրտի ձայնին են լսում: Աստղերը նրանց խորհուրդ են տալիս նույն ոգով շարունակել եւ վայելել սիրո երջանությունը:
Այսօր եւ մոտ ժամանակներս Կշեռքներին սպասվում է արդյունավետ եւ ստեղծագործական ժամանակահատված: Նրանք աչքի են ընկնելու կյանքի բոլոր ոլորտներին վերաբերվող գաղափարներով՝ աշխատանքից սկսած, սիրային հարցերով վերջացրած:
Այսօր աստղերը խորհուրդ են տալիս Կարիճներին պարզություն արտահայտել սիրեցյալների հետ հարաբերություններում: Գուցե նրանց ինչ-որ բան չի՞գոհացնում իրենց հարաբերություններում, թե՞ Կարիճները ուղղակի հոգնել են առօրյայից եւ փոփոխություններ են ակնկալում...
Այսօր աստղերը Աղեղնավորների համար կստեղծեն կախարդական եւ զարմանահրաշ մթնոլորտ, որի շնորհիվ նրանք սիրո մեջ հատուկ ձգողականության ուժ կստանան:
Այսօր Այծեղջյուրները կարող են ամբողջ հոգով իրենց նվիրել սիրային մտորումներին եւ երազանքներին: Առջեւում նրանց շատ հիանալի բացահայտումներ են սպասվում:
Մի կողմ դրեք տանջալից կասկածները եւ հռետորական հարցերը: Այսօր արժե ծայրաստիճան անկեղծ լինել եւ ավելի հաճախ հետեւել սրտի ձայնին: Այն կհուշի, թե ինչ անել եւ ինչպես վարվել, որպեսզի ամեն ինչ բարեհաջող ստացվի:
Այսօր աստղերը խորհուրդ են տալիս Ձկներին ռոմանտիկ ժամադրության գնալ այնտեղ, որտեղ մարդկանց մեծ հավաքույթներ կլինեն: Կարելի է սիրելիներին սրճարան, ցուցահանդես կամ կինո հրավիրել՝ ցանկացած մի վայր, որտեղ Ձկները ոչ միայն կարող են մի լավ շփվել իրենց զուգընկերների հետ, այլ նաեւ ամբոխի էներգիայից օգտվել:

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 21 СЕНТЯБРЯ
Сегодня звезды помогут Овнам не только понять истоки своих любовных сомнений и проблем, но и найти к ним творческий, нестандартный подход.
Сегодня настало время избавиться от розовых очков. Ведь пока все их внимание поглощено лишь одним человеком, Тельцы могут упустить встречу с теми, кто гораздо больше достоин их любви.
Сегодня в отношениях со своими любимыми Близнецы могут смело доверять голосу сердца, то есть своей интуиции, – она подскажет им правильный путь.
Сегодня Ракам пора разгрузить голову от давно накопившихся любовных проблем и забот. Нельзя же постоянно об этом думать! Время от времени просто необходимо усилием воли выкидывать эти мысли из головы, предоставив событиям развиваться своим чередом.
Сегодняшний день может стать переломным в отношениях Львов. По-настоящему любящую пару такие переживания только сблизят, а вот если в отношениях есть трещина или фальшь – способны развести в разные стороны.
Сегодня звезды дарят Девам счастливое, безоблачное настроение и удачу в любви! Что ж, их сегодняшнее состояние говорит о том, что Девы идут правильным курсом, слушая голос своего сердца. Звезды советуют им продолжать в том же духе, наслаждаясь любовной эйфорией!
Сегодня и в ближайшее время Весы ждет очень плодотворный, творческий период! Они будут буквально фонтанировать идеями во всех сферах жизни – от работы до любви.
Сегодня звезды советуют Скорпионам проявить искренность и откровенность со своими любимыми. Возможно, их что-то не устраивает в отношениях? Или Скорпионы просто устали от рутины и ждет перемен?
Сегодня звезды создают для Стрельцов волшебную, удивительную атмосферу, благодаря которой они будут обладать особой притягательностью и магнетизмом в любви.
Козерогам стоит настроиться сегодня на то, чтобы визуализировать свои самые заветные любовные фантазии и планы – это вдохнет в них жизнь и поможет со временем осуществиться.
Сегодня поведение Водолеев в любви обещает быть простым и естественным, быть предельно честными с самими собой и почаще прислушиваться к голосу сердца – оно подскажет им, что делать и как себя вести, чтобы все сложилось наилучшим образом.
Сегодня звезды рекомендуют Рыбам выбраться на романтическое свидание туда, где вокруг будет как можно больше народа. Пригласить своих любимых в клуб, в кафе, на выставку или в кино – в общем, в любое место, где Рыбы со своими партнерами смогут не только вдоволь пообщаться, но и зарядиться энергией толпы.