ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 1-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Այսօր աստղերը ձեզ համար ոչ այնքան բարեհաջող օր են կանխագուշակել։ Տրամադրությունն այդքան էլ վառ չի լինի, ինչը կարող է անդրադառնալ սիրելիի հետ հարաբերությունների վրա։
Օրը բարեհաջող է սիրո համար, սակայն դուք կդժվարանաք պատասխանել հարցին, թե ինչ եք ցանկանում՝ սեթեւեթա­՞նք, նոր ծանոթությու՞ն, լուրջ զգացմո՞ւնք, թե՞ միայնություն։ Այսօր դուք հնարավորություն ունեք ընտրելու։
Այսօր Երկվորյակները հակված չեն հասկանալ իրենց սիրելիին։ Հակառակը՝ դուք միայն կամրապնդեք ձեր համառությունը։ Բացառված չէ, որ սրա արդյուքնում ձեր հարաբերությունները լարվեն։
Այսօր աստղերը հուշում են հանդիպման գնալ սիրելիի հետ, իսկ եթե դեռ միայնակ եք, ապա գնալ այնպիսի մի վայր, ուր հնարավորություն կունենաք ծանոթանալ եւ շփվել հակառակ սեռի ներկայացուցիչների հետ։
Այսօր դուք բացառիկ հնարավորություն ունեք ձեր սիրելիի հետ անկեղծ զրուցելու։ Դուք պետք է համարձակորեն նրան ասեք այն, ինչ մտածում եք։
Այսօր շատ հավանական է, որ ձեր սիրելիի եւ ձեր հարաբերություններում հայտնվի երրորդ անձ։ Ինչպես դրան վերաբերել, որոշում եք դուք։
Այսօր ձեզ ռոմանտիկ եւ անմոռանալի օր է սպասվում։ Պատրաստվեք անակնկալների եւ անսպասելի բացահայտումների։
Այսօր աստղերը հուշում են ձեզ փոքրիկ խորամանկության դիմել սիրելիի հետ հարաբերություններում, որը կարող է ձեր շփումը նոր մակարդակի վրա բարձրացնել։
Այսօր սիրային հարցերում աստղերը հուշում են ձեզ հույսը դնել ճակատագրի վրա եւ լողալ հոսանքի ուղղությամբ։
Միայնակ Այծեղջուրներին երեկոն խոստանում է նոր ծանոթություններ ու հանդիպումներ՝ ստեղծագործական միջավայրում։
Այսօր սիրային հարցերում պետք չէ շտապել։ Դուք պարզապես այդքան էներգիա չեք ունենա՝ ամեն ինչ միանգամից կարգավորելու համար։ Կանգ առեք եւ լավ ծրագրեք ձեր հետագա քայլերը։
Այսօր Ձկները պետք է ընդառաջ գնան կյանքին, մարդկանց եւ չխուսափեն գնալ հանդիպման, թեկուզ՝ ընկերների հետ։ Օրը բարենպաստ է նոր, ռոմանտիկ ծանոթությունների համար։

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 1 ОКТЯБРЯ
Звезды сегодня обещают Овну переменчивое и не слишком радужное настроение, которое может отразиться на его взаимопонимании с любимым человеком.
В целом этот день неплох для любви, однако Тельцу самому будет сложно понять, чего же ему хочется. Романтических встреч? Флирта? Новых знакомств? Или посидеть помечтать в одиночестве? Сегодня Телец может выбрать любой вариант.
Сегодня звезды, увы, не склоняют Близнецов к пониманию и всепрощению в общении со своим любимым человеком. Наоборот, они способны придать им толику ослиного упрямства и желания во что бы то ни стало отстаивать свои права (притеснение которых Близнецам может мерещиться на каждом шагу).
Сегодня вечером звезды советуют Раку сходить на свидание со своим любимым человеком или же, если он пока одинок, – выбраться куда-нибудь с намерением завести романтическое знакомство.
Сегодня Льву выпадает редкая возможность поговорить со своим любимым человеком откровенно, по душам. Ему стоит высказать смело все, что он давно хотел, что накипело у него на сердце или чем он просто хотел бы поделиться!
Сегодня не исключена вероятность того, что в отношения с человеком, которого любит Дева, неожиданно вмешается третий. Или третья. Как к этому относиться и что с этим делать – решать Деве.
Сегодня Весы ждет незабываемый день любви и романтики! Стоит приготовиться к сюрпризам и удивительным открытиям.
Сегодня звезды будут подталкивать Скорпиона пуститься в небольшую авантюру, которая способна вывести его отношения с любимым человеком на новый этап. Это может быть маленькое совместное безумство или разговор по душам, на который оба давно не могли решиться.
Сегодня звезды советуют Стрельцу во всем, что касается отношений и любви, довериться судьбе и спокойно плыть по течению.
Сегодня Козерогу просто необходимо окунуться в атмосферу творчества! Если у него есть любимый человек, он может выбраться вместе с ним в театр или на выставку, полистать художественные альбомы или просто послушать музыку. Ну а одиноким Козерогам завтрашний вечер обещает большие возможности для знакомства в соответствующих духу этого дня творческих местах.
Сегодня в делах любовных Водолею не следует торопиться. У него просто не хватит энергии одним махом осуществить все то, что он задумал!
Сегодня Рыбы в делах любовных должны полностью довериться судьбе и держать открытыми все двери, в которые она способна войти. Им не стоит отвергать с ходу предложения, которые к ним поступают, или отмахиваться от советов, которые им дают.