Ամերիկացի երգչուհի Բրիթնի Սփիրսն իր ծնողներին ու քրոջը չի հրավիրի միասին նշելու Սուրբ ծնունդը։ Ինսյադերը հայտնել է, թե տոնի հետ կապված ինչ ծրագրեր ունի ազատություն ստացած աստղը։ Սփիրսը նախընտրում է տոնն անցկացնել փեսացուի՝ Սեմ Ասգարիի եւ երկու որդիներին՝ Շոն Փրեսթոնի եւ Ջեյդոն Ջեյմսի հետ։
«Բրիթնին ծրագրում է տոնն անցկացնել միայն Սեմի եւ տղաների հետ ու ահավտում է, որ դա կլինի իր կյանքի լավագույն Սուրբ ծնունդը։ Նա ոգեւությամբ զբաղվում է տոնի բոլոր մանրամասներով, այդ թվում դեկորացիաներ, պատրաստություն, նվերների գնում եւ սուրբծննդյան երաժշտություն»,- Hollywood Life-ին հայտնել է ինսայդերը։
Ինսայդերի խոսքով՝ արտիստին տոնական տրամադրություն ստեղծելու հարցում օգնել են սուրբծննդյան երգերը, այդ թվում հենց նաեւ նրա կատարումները։
2021թ․-ի նոյեմբերի 13-ին Լոս Անջելեսի դատարանը պաշտոնապես դադարեցրել է Սփիրսի հոր՝ Ջեյմիի խնամակալությունը երգչուհու հանդեպ, որը շարունակվում էր 13 տարի։ Աստղը պնդում էր, որ Ջեյմին սահմանափակում էր իր շփման շրջանակը, ստիպում աշխատել, ուժեղ ազդող դեղամիջոց ընդունել եւ թույլ չի տվել հղիանալ։
Բրիթնին արդեն հայտարարել է, որ հենց մայրն է հորը տվել իր նկատմամբ երկարատեւ խնամակալություն ձեւակերպելու գաղափարը։ Երգչուհին կասկած անգամ չունի, որ մայրը կործանել է իր կյանքը։

American singer Britney Spears will not invite her parents and sister to celebrate Christmas together. An insider told what plans the freed star already has for this holiday.
The singer will prefer to spend the holiday with her fiancé Sam Asghari and two sons.
She is passionate about all the details of the celebration, including the decorations, cooking, buying gifts and listening to Christmas music, an insider told Hollywood Life.
According to an insider, the festive mood helped the artist create Christmas songs, including her own.
On November 13, 2021, a Los Angeles court formally ended custody of Spears' father, which had lasted 13 years. The star claimed that Jamie limited her social circle, forced her to work, take strong medicine and did not allow her to get pregnant.
Britney has already stated that it was the mother who gave her father the idea to arrange long-term custody of her. The singer has no doubt that the parent ruined her life.