Machine Gun Kelly-ն առաջարկություն է արել Մեգան Ֆոքսին
Ռեփեր Machine Gun Kelly-ն առաջարկություն է արել Մեգան Ֆոքսին։ Ինստագրամյան իր էջում տեսանյութը հրապարակել է դերասանուհին։
A post shared by Megan Fox (@meganfox)
«Ինչ-որ կերպ մեկուկես տարի անց, միասին անցնելով դժոխքի միջով, միասին ծիծաղելով շատ ավելի, քան ես երբեւէ կարող էի պատկերացնել, նա ինձ խնդրեց ամուսնանալ իր հետ։ Եվ ինչպես կյանքում, որը նախորդել է սրան, ինչպես յուրաքանչյուր կյանքում, որը կհետեւի սրան, ես ասացի՝ այո»․- գրել է Ֆոքսը։
Ընդամենը երեք ամիս առաջ ավարտվել է Մեգան Ֆոքսի եւ նրա ամուսնու՝ դերասան Բրայան Օսթին Գրինի ամուսնալուծության գործընթացը․ տասը տարվա միության ընթացքում նրանք երեք երեխա են ունեցել։ Ամուսնալուծությունն ուղեկցվել է ունեցվածքի բաժանման հետ կապված սկանդալով, որի պատճառն ամուսնական պայմանագրի բացակայությունն էր։

Machine Gun Kelly has proposed to Megan Fox. The actress posted the respective video on her Instagram.
“Somehow a year and a half later, having walked through hell together, and having laughed more than I ever imagined possible, he asked me to marry him. And just as in every lifetime before this one, and as in every lifetime that will follow it, I said yes,” Fox wrote.
A post shared by Megan Fox (@meganfox)
Fox and Kelly met in March 2020 while filming “Midnight in the Switchgrass.” They went Instagram-official in July 2020 and have been inseparable ever since, Page Six reported.