Նոր երգում Քանյե Ուեսթը սպառնացել է ծեծել Քիմ Քարդաշյանի սիրելի Փիթ Դեւիդսոնին
Քանյե Ուեսթը դեկտեմբերի 14-ին Easy անվանումով նոր երգ է թողարկել։ Թրեքի տողերից մեկը գրավել է ինտերնետ-օգտատերերի հատուկ ուշադրությունը։ Ռեփերը սպառնացել է ֆիզիկական հաշվեհարդար տեսնել Փիթ Դեւիդսոնի հետ, որը հանդիսանում է իր նախկին կնոջ՝ Քիմ Քարդաշյանի նոր ընկերը:
«Աստված թույլ չտվեց, որպեսզի ես մահանամ այն ավտովթարից, որ կարողանամ Փիթ Դեւիդսոնի սեւ տալ (խոսքը գնում է 2002 թվականին տեղի ունեցած ավտովթարի մասին, որը Քանյեին մղեց իրականացնել ռեփեր դառնալու իր երազանքը։ Խմբ․)»,- ասվում է երգում:
Այս խոսքերից հետո Քիմ Քարդաշյանի ձայնին շատ նման մի ձայն հարցնում է. «Ո՞վ»:
Դեկտեմբեր ամսին հայտնի դարձավ, որ յոթ տարվա ամուսնությունից հետո Քիմը ամուսնալուծության հայց է ներկայացրել։ Նշենք, որ զույգն ունի չորս երեխա․ դուստրեր՝ Նորթն ու Չիկագոն, որդիներ՝ Սեյթն ու Փսալմը։ Արդեն մի քանի ամիս է, ինչ հեռուստաաստղը հանդիպում է հումորիստ Փիթ Դեւիդսոնի հետ։ Վերջերս զույգը նույնիսկ համատեղ հանգստի է մեկնել Բահամյան կղզիներ։
Քանյեն նույնպես նոր սիրեցյալ ունի՝ դերասանուհի Ջուլիա Ֆոքսը։ Սակայն, ինչպես ET պարբերականին հայտնել է անանուն աղբյուրը, Քիմին նախկին ամուսնու նոր հարաբերություններն առանձնապես չեն հուզում, այն դեպքում, երբ Քանյեն բառացիորեն ատում է Դեւիդսոնին:

Канье Уэст в новой песне пригрозил избить бойфренда Ким Кардашьян Пита Дэвидсона
Канье Уэст 14 декабря выпустил новую песню под названием Easy. Одна из строчек трека привлекла особое внимание интернет-пользователей — в ней рэпер пригрозил физической расправой Питу Дэвидсону, новому бойфренду своей бывшей жены Ким Кардашьян.
«Бог не дал мне умереть в той аварии, чтобы я мог надрать задницу Питу Дэвидсону (имеется в виду авария 2002 года, которая подтолкнула Канье к осуществлению его мечты стать рэпером», — Прим. ред.), — говорится в песне.
После этих слов голос, очень похожий на голос Ким Кардашьян, спрашивает: «Кто?».
В декабре стало известно, что после семи лет брака Ким подала документы на развод с Канье, с которым она воспитывает четверых общих детей — дочерей Норт и Чикаго и сыновей Сейнта и Псалма. Вот уже несколько месяцев телезвезда встречается с комиком Питом Дэвидсоном, недавно пара даже отправилась в совместный отпуск на Багамские острова.
У самого Канье тоже появилась новая возлюбленная — актриса Джулия Фокс. Однако, как сообщил изданию ET анонимный источник, Ким новые отношения бывшего супруга не особенно волнуют, в то время как Канье буквально ненавидит Дэвидсона.