Եվգենի Պետրոսյանի կինը՝ Տատյանա Բրուխունովան, պատմել է ամուսնու ամենակարեւոր նվերի մասին. Նա այս մասին կիսվել է Instagram-ում։
Բրուխունովան որդուն՝ Վաhանին, անվանել է ամուսնու ամենամեծ նվերն իրեն, որը կհիշվի մի ամբողջ կյանք։ «Վստահ չեմ, որ մադու համար կարելի է նվեր ասել»,- նշել է արտիստի կինը՝ հավելելով, որ երեխանԱստծո կողմից է ուղարկվել է նրանց: Բլոգերը 100%-ով վստահ է դրանում։
Պետրոսյանի եւ Բրուխունովայի որդին ծնվել է 2020 թվականի մարտին։ Կատակերգուի ընտանիքում համալրման մասին լուրն անակնկալ է եղել, քանի որ արտիստի կինը թաքցրել է իր հղիությունը։
Ավելի վաղ Բրուխունովան հայտնել էր, որ Պետրոսյանի ավագ դուստրը մինչ օրս չի շփվում հոր հետ։ Հայտնի է, որ կատակերգուի դուստրնամուսնու հետ ապրում է ԱՄՆ-ում։

Жена Евгения Петросяна Татьяна Брухунова рассказала о самом главном подарке, который сделал ее супруг. Этим она поделилась в Instagram.
Брухунова назвала сына Вагана подарком от Петросяна, который запомнился на всю жизнь. «Не уверена, что про человека можно сказать: подарок», — отметила супруга артиста. По ее мнению, ребенок был «послан им богом». Блогерша уверена в этом на 100%.
Сын Петросяна и Брухуновой Ваган родился в марте 2020 года. Новость о пополнении в семье юмориста стала неожиданностью, так как супруга артиста скрывала свою беременность.
Ранее жена юмориста заявила, что старшая дочь Петросяна Викторина до сих пор не общается с ним. Известно, что дочь комика проживает в США с мужем.
10:33, 1 сентября
«Все решили, что мы спим втроем»: блогерша поселила бывшую жену мужа у себя дома и объяснила свой «безумный» поступок