Շերը նախատեսում է երկու նոր ալբոմ թողարկել իր սիրելիի՝ Ալեքսանդր Էվարդսի հետ
Շերը նախատեսում է երկու նոր ալբոմ թողարկել իր սիրելիի՝ Ալեքսանդր Էվարդսի հետ: Նրա խոսքով՝ մոտ ապագայում ինքը նախատեսում է մեկնել Անգլիա՝ երկու նոր ալբոմ ձայնագրելու։ Լեգենդար երգչուհին պատմել է, որ Ալեքսանդրը գրել է երգերից մի քանիսը, եւ այդ պատճառով ինքը շատ հուզված է եւ երջանիկ։ «Նա պրոդյուսեր է եւ գրող։ Նա անում է ամեն ինչ, որ երջանիկ լինեմ», - E!-ի հետ զրույցում ասել է նա։
шер22.jpg.crdownload (39 KB)
Շերը նաեւ հայտնել է, որ նախատեսում է շրջագայության մեկնել այս տարվա վերջին: «Կարծում եմ, ինչպես ցանկացած արտիստ, երբ լավ բան ես ունենում՝ հուզվում ես»:
шер23.jpeg (41 KB)
Ինչպես ավելի վաղ NEWS.am STYLE-ը գրել էր, 76-ամյա հիթմեյքերը արտասահմանյան լրատվամիջոցների վերնագրերում հիշատակվել է իրենից 40 տարով փոքր Էդվարդսի հետ սիրավեպ ունենալուց հետո։ Զույգին առաջին անգամ միասին նկատել են 2022 թվականի նոյեմբերին, եւ նրանց սիրավեպն այդ ժամանակվանից շարունակվում է։ Էդվարդսը վերջերս Շերին ադամանդե մատանի է նվիրել։ Զույգը, սակայն, պնդում է, որ ամուսնանալու մտադրություն չունեն։ Տարիքային տարբերությունը վիճաբանության պատճառ է դարձել Շերի եւ նրա որդիների միջեւ։ Բանը հասել է նրան, որ երգչուհին մտածում էր նրանց կտակից զրկելու մասին։

Шер планирует выпустить два новых альбома совместно со своим возлюбленным Александром Эвардсом
По ее словам, в ближайшее время она планирует поехать в Англию для записи двух новых альбомов. Легендарная актриса и певица сообщила, что некоторые песни написал Александр в связи с чем она очень взволнованна и счастлива. «Он продюсер и писатель, и он делает все, так что я счастлива»,  - сказала она в беседе с  E!.
шер22.jpg.crdownload (39 KB)
Шер также сообщила, что планирует отправиться в тур в конце этого года. «Я пытаюсь привести себя в форму», — сказала она. «Я думаю, как любой артист,  когда у тебя есть что-то хорошее, ты взволнован».
шер23.jpeg (41 KB)
Как писал ранее NEWS.am STYLE, 76-летняя хитмейкер попала в заголовки газет после того, как закрутила роман с Эдвардсом, который моложе ее на 40 лет. Пара была впервые замечена вместе в ноябре 2022 года, и с тех пор их роман набирал силу. А недавно  Эдвардс подарил Шер кольцо с бриллиантом. Однако пара утверждает, что не намерены связывать себя узами брака. Разница в возрасте стала причиной размолвки между Шер и ее сыновьями. Дошло до того, что она задумалась над тем, чтобы исключить их из своего завещания.