Քիմ Քարդաշյանը, Հեյլի Բիբերը, Սալմա Հայեքը եւ Ջեսիկա Ալբան՝ Baby2Baby-ի գալա-երեկույթին
Քիմ Քարդաշյանը, Հեյլի Բիբերը, Սալմա Հայեքը եւ Ջեսիկա Ալբան այն հայտնիներից են, ովքեր ներկա էին 2023 թվականի Baby2Baby գալա-երեկույթին: Աստղերն ամենամյա միջոցառման շրջանակում հավաքվել էին Արեւմտյան Հոլիվուդի Խաղաղօվկիանոսյան դիզայնի կենտրոնում, որպեսզի գումար հավաքեն անապահով ընտանիքներում ապրող երեխաների համար:
43-ամյա Քարդաշյանը, ով անցյալ տարի գալայի ժամանակ ստացել էր Giving Tree մրցանակը, կրել է ծաղկավոր ժանյակով սեւ թափանցիկ զգեստ։
бейби1.jpg (84 KB)
Գալա համերգից հրապարակված տեսանյութում Քարդաշյանն ասել է, որ «հպարտ է, որ վերադարձել է», իսկ բեմում նրան միացել են Զոի Սալդանան՝ ամուսնու՝ Մարկո Պերեգո-Սալդանայի հետ, եւ Օլիվիա Ուայլդի:
26-ամյա Բիբերն ընտրել էր էլեգանտ կերպար՝ առանց ժապավենների սեւ զգեստ՝ բաց մեջքով։
Միեւնույն ժամանակ, 42-ամյա Ալբան աչքի է ընկել իր ոսկենախշ զգեստով եւ համապատասխան կոշիկներով։
бей-1.jpg (78 KB)
Giving Tree Award-ի այս տարվա դափնեկիրն էր 57-ամյա Սալմա Հայեքը, ով միջոցառմանը ներկա էր ամուսնու՝ Ֆրանսուա-Անրի Պինոյի հետ։ Դերասանուհին շլացրել է իր մուգ կանաչ փայլազարդ զգեստով։
«Չեմ կարող բառերով ասել, թե որքան հուզված եմ, որ հրավիրել եք ինձ այս հատուկ երեկոյին: Ես այս միջոցառման մեծ երկրպագուն եմ»,-նշել է դերասանուհին:
бей1-1.jpg (90 KB)
Իր խոսքում նա շնորհակալություն է հայտնել Baby2Baby-ի գործադիր տնօրեններ Քելլի Սոյեր Պատրիկովին եւ Նորա Վայնշտեյնին՝ նրանց անվանելով «տպավորիչ եւ ոգեշնչող»: «...Սա ոչ միայն գումարի, այլեւ սիրո մասին է: Սա կարեկցանք է: Սա հոգատարություն է: Մենք բոլորս կապված ենք Baby2Baby-ի հետ: Շատ շնորհակալ եմ»,-եզրափակել է Հայեքը։

Ким Кардашьян, Хейли Бибер, Сальма Хайек Пино и Джессика Альба на гала-вечере Baby2Baby
Ким Кардашьян, Хейли Бибер, Сальма Хайек Пино и Джессика Альба были в числе знаменитостей, присутствовавших на гала-вечере Baby2Baby 2023 года. Звезды собрались на ежегодном мероприятии в Тихоокеанском центре дизайна в Западном Голливуде с целью собрать деньги для детей, живущих в бедности.
43-летняя Кардашьян, получившая награду Giving Tree на гала-концерте в прошлом году, была одета в черное прозрачное платье с цветочным кружевом.
бейби1.jpg (84 KB)
В видео, опубликованном с гала-концерта, Кардашьян сказала, что она «горда вернуться», на сцене к ней присоединились Зои Салданья вместе с мужем Марко Перего-Салданья, и Оливия Уайлд.
26-летняя Бибер выбрала элегантный образ: черное платье без бретелек с открытой спиной.
Между тем, 42-летняя Альба выделялась своим золотисто-хромовым платьем без бретелек и подходящими туфлями на платформе.
бей-1.jpg (78 KB)
В этом году лауреатом премии «Giving Tree» стала 57-летняя Сальма Хайек Пино, которая присутствовала на мероприятии вместе со своим мужем Франсуа-Анри Пино. Актриса ослепила своим темно-зеленым платьем, расшитым пайетками.
бей1-1.jpg (90 KB)
«Я не могу передать вам, насколько я взволнована тем, что вы пригласили меня на этот особенный вечер. Я большая поклонница этой организации», — отметила Хайек Пино.
бей2-1.jpg (72 KB)
В своей речи актриса поблагодарила со-генеральных директоров Baby2Baby Келли Сойер Патрикоф и Нору Вайнштейн, назвав их «впечатляющими и вдохновляющими».  «...Это не просто деньги, это любовь. Это сострадание. Это забота. Мы все взаимосвязаны, Baby2Baby. Спасибо тебе большое», — заключила она.