Իրինա Շեյկը Քլոե Քարդաշյանի Good American  նոր արշավի շրջանակում ցուցադրել է ձիգ որովայնը փոքր տոպով
10:18, 12 հունիսի
Իրինա Շեյկը Քլոե Քարդաշյանի Good American  նոր արշավի շրջանակում ցուցադրել է ձիգ որովայնը փոքր տոպով։
Տեսահոլովակում 38-ամյա մոդելը ցուցադրում է խոր V-աձեւ բացվածքով պիկանտ տոպը, որը վաճառվում է 119 դոլարով, եւ ջինսե փեշը՝ մինչեւ ազդր ճեղքով, 169 դոլարով։ «Նա սրբապատկեր է, նա լեգենդ է»,- մակագրել է Good American-ը Շեյկի լուսանկարները։
«Ջինսը միշտ եղել է իմ զգեստապահարանի հիմնական տարրը»,- նշել է Իրինան՝ խոսելով Good American’s Good Denim-ին իր մասնակցության մասին։ «Դուք երբեք չեք սխալվի՝ մի երկու հիանալի ջինս ընտրելով։ Հիմա ինձ շատ է դուր գալիս օվերսայզ ջինսային կերպարը։ Ամերիկյան լավ ջինսը ոչ միայն հիանալի տեսք ունի, այլեւ շատ լավ է նստում մարմնին եւ շատ հարմար է»,- ասել է նա Women's Wear Daily ամսագրին։

Irina Shayk shows off abs in tiny top as part of new ad campaign for Khloe Kardashian's Good American brand
10:18, June 12
Irina Shayk has showed off her abs in a tiny top as part of the new ad campaign for Khloe Kardashian's brand, Good American.
In the video, the 38-year-old model rocks a sexy plunging V-neck top, which retails for $119, and a thigh-high slit denim skirt, which retails for $169. “She’s an icon, she’s a legend,” Shayk captioned a Good American post.
“Jeans have always been the main element of my wardrobe,” noted Irina, speaking about her participation in the Good American’s Good Denim campaign. “You can never go wrong with a great pair of jeans. I'm really loving the oversized denim look right now. Good American jeans not only look cool, but they also fit really well and are very comfortable,” she told Women's Wear Daily.