Ավստրալուհին մտադիր է մինչեւ 2024 թվականը քնել 600 հոգու՝տղամարդկանց եւ կանանց հետ
Ավստրալուհին իր առջեւ նպատակ է դրել մինչև 2024 թվականը քնել 600 հոգու՝ տղամարդկանց եւ կանանց հետ։ Անցյալ տարի 26-ամյա Էննի Նայթը հայտնվեց մամուլի կիզակետում, երբ պնդեց, որ մեկ տարվա ընթացքում 300 սիրեկան է ունեցել: Այս տարի նա բարձրացրել է նշաձողը. նրա նպատակը 600-ն է: Եվ մայրը աջակցում է նրա էրոտիկ մտադրություններին:
Love Don't Judge-ին տված հարցազրույցում 26-ամյա շիկահերը պատմել է, որ երբ մորը՝ Կարինին, հայտնել է լուրը, ստացել է «անսպասելի հուսադրող պատասխան»։ «Դու գիտես, թե ինչ ես անում»,-ասել է նա,-միգուցե դու փորձում ես ցույց տալ, որ կինը կարող է կառավարել այն, ինչ անում է իր կյանքում»:
Այնուամենայնիվ, ոչ բոլորն են պաշտպանում աղջկա սեռական ախորժակը: «Ես շատ հակասական արձագանքներ եմ ստանում»,- խոստովանել է նա: «Որոշ մարդիկ շատ են աջակցում ինձ, սակայն մարդկանց մեծամասնությունը քննադատում է՝ ասելով, որ ես տարված եմ եւ զզվելի»:
Նայթն OnlyFans-ում ունի հաշիվ, եւ նա, պարբերաբար, ստուգվում է ցանկացած վարակի համար: «Ես շատ զգույշ եմ, քանի որ իմ աշխատանքով ես, ակնհայտորեն, պետք է ապահով լինեմ»,-ասում է նա:
Էննին նշել է, որ տղամարդիկ եւ կանայք տարբեր չափանիշներով են չափվում, երբ խոսքը վերաբերում է նրանց սեռական վարքագծին: «Ի՞նչ տարբերություն կա տղամարդու միջեւ, ով կարող է օրական հինգ կնոջ հետ քնել, եւ այն կնոջ միջեւ, ով նույնն է անում: Չեմ հասկանում, թե ինչու, երբ տղամարդը դա անում է, նրան գովում եւ լեգենդար են անվանում, իսկ երբ կինն է դա անում է, մեզ անվանարկում են ու ծաղրում։ Դա պարզապես արդար չէ»:

Австралийка поставила себе цель переспать с 600 мужчинами и женщинами в 2024 году. В прошлом году 26-летняя Энни Найт попала в заголовки газет, заявив, что у нее было 300 любовников/любовниц за год. В нынешнем году она повысила планку – ее цель 600 человек. И ее мама поддерживает ее эротические начинания.
В интервью Love Don’t Judge 26-летняя блондинка рассказала, что когда сообщила эту новость своей матери Карин, то получила «неожиданно воодушевляющий ответ». «Ты знаешь, что делаешь», — сказала ей мать «Возможно, ты пытаешься показать, что женщина может контролировать то, что она делает в своей жизни».
Однако не все поддерживают сексуальный аппетит девушки. «Я сталкиваюсь с очень неоднозначной реакцией», — призналась она. «Некоторые люди меня очень поддерживали, большинство осуждали меня, говоря, что я пронизана ЗППП и отвратительна».
У Найт есть учетная запись OnlyFans, и она регулярно проверяется на наличие каких-либо неприятных инфекций. «Я в полной безопасности, потому что, очевидно, с моей работой я должна быть в безопасности», — заявила она.
Энни отметила, что мужчины и женщины придерживаются разных стандартов, когда дело касается их сексуального поведения. «В чем разница между мужчиной, который может переспать в пятью женщинами в день, и женщиной, которая делает тоже самое? Я не понимаю, почему, когда это делает мужчина, его восхваляют и называют легендой, а когда это делает женщина, нас обзывают и высмеивают. Это просто не справедливо».
Бисексуальная красавица, которая спит как с мужчинами, так и с женщинами, попала в заголовки газет после того, как заявила, что в прошлом году у нее было 300 любовников. Амбициозная красавица хотела увеличить свое число до 365 в 2024 году, но к июню почти превзошла это число. Теперь Найт говорит, что решила довести счет до 600.