Բրիթնի Սփիրսը «դավաճանված» է զգում պապարացիների վերջին լուսանկարների պատճառով
Բրիթնի Սփիրսը «դավաճանված» է զգում պապարացիների վերջին լուսանկարների պատճառով։ Փոփ-աստղին լուսանկարել են Լոս Անջելեսի օդանավակայանում, նա մարջանագույն-վարդագույն մինի-զգեստով է, Birkenstock-ի սանդալներով, լայնեզր գլխարկով եւ արեւապաշտպան ակնոցներով։
1-ezgif.com-avif-to-jpg-converter - 2024-06-27T092716.210.jpg (244 KB)
Բրիթնիին, ըստ երեւույթին, լուսանկարները դուր չեն եկել, որոնք հրապարակվել են MailOnline-ում, եւ նա ինսթագրամում տեսանյութ է հրապարակել, որտեղ հագել է նույն զգեստը, որպեսզի ապացուցի, որ ինքը «դավաճանվել» է։
«Նախօրեին պապարացիները լուսանկարել են ինձ մեքենային մոտենալիս։ Նույն հագուստն ու նույն աղջիկն են»,- մակագրել է նա տեսանյութը։ «Լսիր, ես հասկանում եմ, ես գիտեմ, որ իմ մարմինը կատարյալ չէ, բայց ես նաեւ գիտեմ, որ ես ոտքերիս ցելյուլիտներ չունեմ»,- նշել է նա, հավաստիացնելով, որ պապարացիների լուսանկարներում ինքը նման է «ուրիշ մարդու»։
42-ամյա երգչուհին հայտնել է, որ իրեն զգում է «որպես մեկը, որին ամենից շատ են ծաղրում աշխարհում», եւ պնդել է, որ «վիրավորական» լուսանկարները վնասակար են իր սրտի եւ առողջության համար»։
«Քաշս 55 կիլոգրամ է, եւ եթե ավելի նիհարեմ, հիվանդանամ, եթե հավատամ այդ լուսանկարներին, ինձ հիվանդանոց կտանեն։ Սա տհաճ խոսակցություն է, որովհետեւ աշխարհում, որտեղ իշխում է փառասիրությունը, ոչ մի մարդ ինձ չի հավատա։ Ոչ մի մարդ ինձ չի հավատա, որովհետեւ նրանք նախընտրում են նեգատիվը։ Դե, լավ»։

Britney Spears feels 'betrayed' by recent paparazzi photos. The pop star was photographed landing at Los Angeles International Airport (LAX) wearing a coral pink minidress, Birkenstock sandals, a wide-brimmed hat, and sunglasses.
1-ezgif.com-avif-to-jpg-converter - 2024-06-27T092716.210.jpg (244 KB)
Britney apparently didn't like the photos, which were published on MailOnline, and shared a video of herself wearing the same dress on Instagram to prove she was "betrayed."
“The day before, the paparazzi photographed me walking to the car!!! Same dress and same girl!!!” she signed the video. “Listen, I understand, I know that my body is not perfect, but I also know that I don’t have cellulite on my legs,” she noted, assuring that in the photos taken by the paparazzi she looks “like a different person.”
The 42-year-old singer said she feels "one of the most bullied in the world," and insisted the "offensive" photos were bad for her heart and health.
“My weight is 55 kg, and if I had lost any more weight, gotten sick, if I had believed these photographs, I would have been admitted to the hospital. This is an unpleasant conversation, because in a world where vanity rules, not a single person will believe me!!! Not a single person will believe me because they prefer negativity!!! OK!!!"