22-ամյա մոդելը հայտնել է, որ Քանիե Ուեսթը իրեն «անտեղի» հաղորդագրություններ է ուղարկել
22-ամյա մոդել եւ ինֆլյուենսեր Միքայելա Լաֆուենտեն հայտնել է, որ Քանիե Ուեսթը իրեն «անտեղի» հաղորդագրություններ է ուղարկել ինսթագրամում՝ նրան հրավիրելով «միասին ժամանակ անցկացնել» եւ լսել իր նոր ալբոմը։
Աղջկա խոսքով՝ այս տարվա մարտին Քանիեն իրեն հաղորդագրություններ է ուղարկել, թեեւ իրենք ծանոթ չէին եւ անձամբ չէին շփվել։ Սկզբում աղջիկը որոշել է, որ դա ֆեյք է։ «Հաղորդագրությունը բավական տարօրինակ էր, քանի որ ես երբեք մինչ այդ չեմ խոսել նրա հետ եւ անձամբ չեմ տեսել նրան»,- բացատրել է նա։
Հաղորդագրությունների փոխանակման սքրինշոթները, որոնք վերցվել են Միքայելայի ինսթագրամից, ցույց են տալիս հաղորդագրությունների շղթան, որը, ինչպես հավաստիացնում է աղջիկը, տեղի է ունեցել մարտին իր եւ Ուեսթի միջեւ, որն այդ ժամանակ վերադարձել էր Կալիֆոռնիա կնոջ՝ Բյանկայի հետ Եվրոպա կատարած ուղեւորությունից։
Միքայելան քննադատել է ռեփերին՝ հայտնելով, որ «տեղին չէ» իրեն հաղորդագրություններ ուղարկելը, մանավանդ հաշվի առնելով, որ նա կին ունի եւ «երկու անգամ մեծ է իրենից»։ «Ես չեմ կարծում, որ ընդունելի է գրել այլ կանանց, երբ ամուսնացած ես։ Դա անընդունելի է»»,- ասել է Միքայելան։

22-летняя модель заявила, что Канье Уэст отправлял ей «неуместные» сообщения
22-летняя модель и инфлюэнсер Микаэла Лафуэнте заявила, что Канье Уэст отправлял ей «неуместные» сообщения в Instagram, приглашая ее потусоваться и послушать его новый альбом.
По ее словам, в марте этого года Канье отправил ей сообщения, хотя они не были знакомы и не общались лично. Сначала девушка решила, что это фейк. «Сообщение было довольно странным, поскольку я никогда раньше не разговаривала с ним и не видела его лично», — объяснила она.
Скриншоты обмена сообщениями, взятые из Instagram Микаэлы, показывают цепочку сообщений, которая, как она утверждает, произошла в марте между ней и Уэстом, который в то время вернулся в Калифорнию из поездки по Европе с женой Бьянкой.
Микажала раскритиковала рэпера, заявив, что «неуместно» отправлять ей сообщения, особенно учитывая, что у него есть жена и он «вдвое старше ее». «Я не думаю, что приемлемо переписываться с другими женщинами, когда ты женат. Это неприемлемо», — твердо сказала она.