22-ամյա մոդելը հայտնել է, որ Քանիե Ուեսթը իրեն «անտեղի» հաղորդագրություններ է ուղարկել
22-ամյա մոդել եւ ինֆլյուենսեր Միքայելա Լաֆուենտեն հայտնել է, որ Քանիե Ուեսթը իրեն «անտեղի» հաղորդագրություններ է ուղարկել ինսթագրամում՝ նրան հրավիրելով «միասին ժամանակ անցկացնել» եւ լսել իր նոր ալբոմը։
Աղջկա խոսքով՝ այս տարվա մարտին Քանիեն իրեն հաղորդագրություններ է ուղարկել, թեեւ իրենք ծանոթ չէին եւ անձամբ չէին շփվել։ Սկզբում աղջիկը որոշել է, որ դա ֆեյք է։ «Հաղորդագրությունը բավական տարօրինակ էր, քանի որ ես երբեք մինչ այդ չեմ խոսել նրա հետ եւ անձամբ չեմ տեսել նրան»,- բացատրել է նա։
Հաղորդագրությունների փոխանակման սքրինշոթները, որոնք վերցվել են Միքայելայի ինսթագրամից, ցույց են տալիս հաղորդագրությունների շղթան, որը, ինչպես հավաստիացնում է աղջիկը, տեղի է ունեցել մարտին իր եւ Ուեսթի միջեւ, որն այդ ժամանակ վերադարձել էր Կալիֆոռնիա կնոջ՝ Բյանկայի հետ Եվրոպա կատարած ուղեւորությունից։
Միքայելան քննադատել է ռեփերին՝ հայտնելով, որ «տեղին չէ» իրեն հաղորդագրություններ ուղարկելը, մանավանդ հաշվի առնելով, որ նա կին ունի եւ «երկու անգամ մեծ է իրենից»։ «Ես չեմ կարծում, որ ընդունելի է գրել այլ կանանց, երբ ամուսնացած ես։ Դա անընդունելի է»»,- ասել է Միքայելան։

Model and influencer Michaela Lafuente, 22, claimed Kanye West sent her “inappropriate” messages on Instagram inviting her to hang out and listen to his new album.
According to her, in March of this year, Kanye sent her messages, although they did not know each other and did not communicate in person. At first the girl decided it was fake. “The message was quite strange because I had never spoken to him before or seen him in person,” she explained.
Screenshots of the messaging taken from Michaela's Instagram show a text chain she claims took place in March between her and West, who was back in California at the time from a trip to Europe with wife Bianca.
Mikajala slammed the rapper, saying it was "inappropriate" to send her messages, especially since he has a wife and is "twice her age." “I don't think it's acceptable to text other women when you're married. This is unacceptable,” she said firmly.