ՀՈՒԼԻՍԻ 24-Ի ՁԵՐ ՌՈՄԱՆՏԻԿ ՀՈՐՈՍԿՈՊԸ
Այսօր մտածեք՝ ցանկանում եք ձեր սիրելի անձնավորության հետ շարունակել կյանքի մյուս մասը, թե ոչ։ Եթե այո, ուրեմն համատեղ կյանքը կարելի է հենց այսօրվանից սկսել, իսկ եթե ոչ, ուրեմն ժամանակն է խաչ քաշել ամեն ինչի վրա եւ ավելի լուրջ հարաբերություններ սկսել։
Առանց սիրելիի վստահության չեք կարող անցկացնել։ Նույնիսկ եթե ձեր սիրելին բացատրի, թե ինչու չի կատարել իր խոստումները, ստիպված եք լինելու հավատալ նրան, քանի որ  նրա խոսքերը ստուգելու այլ հնարավորություն չեք ունենա։ Չէ որ դուք Շերլոկ Հոլմսը չեք։
Այսօր ստիպված կլինեք բավականին կարեւոր ընտրություն կատարել, եւ այս հարցում ոչ մեկը՝ անգամ սիրելի էակը, չի կարող օգնել ձեզ։ Աստղերը հուշում են՝ եթե դուք այդ ամենին մեծ պատասխանատվությամբ մոտենաք, ապա խնդիրն ընդհանրապես բարդ կամ անլուծելի չի լինի ձեզ համար;
Օրը բարենպաստ է նոր ծանրությունների համար։ Մտածեք, թե ինչպիսի մարդու հետ կցանկանայիք անցկացնել այս օրը։ Մեկը, ով իր ամբողջ օրը նվիրում է  ընթերցանությանը, թե նրան, ով սիրում է թափառել քաղաքի փողոցներում՝ բաց չթողնելով ոչ մի երեկույթ։ Բայց նաեւ հիշեք, որ ցանկացած կանոն ունի իր բացառությունը եւ կարելի է գտնել «ոսկե միջինը»։
Այսօր ձեր սիրելի անձնավորության համար շատ դժվար կլինի զսպել եւ կառավարել իր զգացմունքները, ուստի չի բացառվում, որ արժանանաք նրա «քաղցր եւ ջերմ խոսքերին»։ Փորձեք համբերատար լինել եւ հասկանալ, որ նրա համար օրն այնքան էլ բարի չի եղել։
Կբարելավեք օտար լեզուների ձեր իմացությունը։ Հնարավոր է, որ հանդիպեք հակառակ սեռի օտարերկրացի ներկայացուցչի, որի հետ ստիպված կլինեք խոսել այլ լեզվով՝ զարգացնելով ձեր լեզվաբանական ունակությունները։
Տանից դուրս գալիս ուշադիր եղեք, քանզի հնարավոր է մոռանաք փակել ծորակը եւ ձեր բնակարանը հայտնվի հեղեղի մեջ, ինչի հետեւանքով առաջիկա օրերին ստիպված կլինեք զբաղվել վերանորոգման աշխատանքներով։ Ձեր ընտանիքի անդամները նույնպես գոհ չեն լինի դրանից եւ տարաձայնություններն անխուսափելի կդառնան։ Ավելի ուշադիր եղեք։
Այսօր ձեր սիրելի էակը կբացահայտի ձեր մասին մի կարեւոր ճշմարտություն, որն այնքան էլ դուր չի գա նրան։ Հակառակը։ Եթե ինչ-որ գաղտնիքներ ունեք, ապա հավանականությունը շատ մեծ է, որ հենց այսօր դրանք կբացահայտվեն եւ կխոչընդոտեն ձեր հարաբերություններին։
Այսօր ձեր հարաբերությունները սիրելի էակի հետ թույլ կրակի կնմանվեն։ Այնպիսի տպավորություն կլինի, ասես ձեր սերը շուտով կմարի։ Այն կարող է հանգցնել նույնիսկ ամենամեղմ քամին։ Ամեն ինչ ձեզնից է կախված։
Այսօր փորձեք այդքան ինքնաքննադատ չլինել եւ մտածեք այն մասին, թե ինչպես է վերաբերում ձեր վարքագծին սիրելի էակը։ Ի վերջո, նա ձեզ սիրում է հենց այն կերպարով, որը բնորոշ է ձեզ։ Մի փորձեք կեղծ կերպարներ հորինել ձեզ համար։
Սիրելի էակից կարելի է պահանջել եւ ստանալ ամեն ինչ միայն մեկ պայմանով՝ եթե լինեք սիրալիր, ջերմ եւ ժպտադեմ։ Այսօր կարող եք լինել փոքրիկ, քնքուշ փիսիկի դերում։ Դա իսկապես ազդեցիկ կլինի։
Ցանկացած գործում ամենադժվարը մեկնարկն է։ Դրանից հետո ամեն ինչ ինքնաբերաբար կստացվի։ Հենց այսօր դուք եւ ձեր սիրելի էակը պետք է անեք այդ առաջին քայլը։ Փորձեք բռնել նրա ձեռքը, լինել նրա կողքին. չէ որ նա ավելի շուտ եւ հեշտ է խուճապի մատնվում։

ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 24 ИЮЛЯ
Сегодня постарайтесь быть осторожнее с принятием принципиальных решений - у Овнов вероятны разногласия на работе или в личных взаимоотношениях. Чрезмерное высокомерие, порывы чувств, потребность в рискованных поступках способны привести к необратимым последствиям в будущем. Креативные идеи или воздействия будут являться причиной необдуманных действий. В вечернее время желательно расслабиться, сидя возле огня. Старайтесь сохранять самообладание и спокойно разбирать даже непростые задачи.
Для Тельцов пришло время для смены образа, места работы, спутника жизни, прически или средства передвижения. Обязательно отыщите то, что в вашей жизни претендует на изменения, и срочно перемените. Побывайте во множестве мест массовых мероприятий. Поддерживайте знакомства, общайтесь, обновите гардероб или приобретите аквариум с рыбками. Сегодня непременно привнесите в свой мир нечто необычное.
У Близнецов обычный день, все идет своим чередом. В конце недели может появиться шанс для созидательной активности. Вы будете придерживаться установленных правил и привычек. Возможны любые начинания, вас ожидает желанный успех. Существует вероятность того, что увлечетесь противоположным полом, начнется долгожданная романтическая история и жизнь заиграет яркими красками.
С раннего утра планы Раков будут разрушены. Необходимо принимать решения быстро и в соответствии с ситуацией. Не соглашайтесь на компромисс с человеком, требующим скорейшего разрешения вопроса. Один необдуманный шаг - и в дальнейшем вам гарантировано множество проблем. Следует обратить внимание на качество питания, позаботьтесь о том, чтобы в рационе постоянно были творог и свежие яблоки.
Сегодня загруженность напомнит Львам о себе. Внезапно может появиться разбитость, а со временем обнаружится заболевание, о котором вы и не думали. Избегайте стрессовых ситуаций, дополнительных нагрузок на суставы и сердце. Больше положительных моментов - и эмоции благоприятно скажутся на вас в целом.
Обязательно в этот день доделайте прошлые дела, особенно наскучившие. Проанализируйте взаимоотношения с коллегами и с близким вам человеком. Инициативность Дев непременно оценит руководитель. Чтобы быстрее добиться желаемого результата, логично объединить свои усилия с другими. Мимолетная встреча плавно перейдет в страстный роман.
У Весов подходящий день для занятий спортом, особенно для представителей мужской половины. Но никакой враждебности. Для планирования на перспективу сегодня не лучшее время. Не будьте чересчур простодушны. Стоит обратить ваше внимание на близких, им потребуются любовь и помощь, поддержите их.
Сегодня у Скорпионов появится возможность блеснуть острым умом, принять непосредственное участие в полемике и спорах. Сила предчувствий окажет благотворное влияние на психологическое состояние. Дайте шанс близким проявить свои способности. Не отталкивайте их от себя тогда, когда вы успешны.
Не демонстрируйте озлобленность и раздражение. Стрельцы просто переутомились. Попросите несколько выходных дней на работе и проведите их с близкими людьми. Отправляйтесь на природу, пообщайтесь с животными. Любой активный отдых пойдет на пользу.
Обязательно прислушивайтесь к своему организму и не переутомляйтесь. Физическая активность в этот момент неуместна. Проведите день в спокойном ритме за чтением литературы или общением с любимым человеком. Такой отдых придаст Козерогам сил и зарядит позитивной энергией для новых побед.
Водолеям не стоит планировать командировки или путешествия, общаться с посторонними людьми и делать скоропалительные выводы. Помните о своем здоровье - оно на грани риска. Будьте аккуратны с финансами, существует вероятность неэффективных вложений или необоснованных затрат. От близкого человека вы можете получить сведения, которые изменят вашу жизнь.
Рыбы, удержите себя от слишком активных действий. Займитесь беззаботной, размеренной работой. От количества и качества приложенных усилий будет напрямую зависеть результат. Решение правовых вопросов, обращение в государственные учреждения будут иметь благоприятные последствия. Замечательный день для приобретения знаний.