Քլոե Քարդաշյանը ծննդյան օրվա առթիվ կիսվել է եղբոր՝ Ռոբի հետ արված հազվագյուտ լուսանկարներով
Ռոբ Քարդաշյանը, ով տարիներ շարունակ գաղտնի է պահել իր գործունեությունը, որոշ ժամանակ անց առաջին անգամ հայտնվել է նոր ընտանեկան լուսանկարներում: Նրա քույրը՝ Քլոե Քարդաշյանը, իր 42-ամյա տարեդարձից հետո կիսվել է մի քանի լուսանկարով ։
«Ես շատ ուրախ եմ: Միայն մի քանի մարդ է բացակայում, բայց նրանք միշտ մեզ հետ են»,-կից մակագրել է Քլոեն։
RobKardashian1.jpg (763 KB)
Լուսանկարներից մեկում Ռոբը կեցվածք է ընդունել մոր՝ Քրիս Ջենների, քույրերի՝ Քիմի և Քորթնի Քարդաշյանների, և մոդել Բլեք Չայնայի հետ հարաբերություններից ծնված ինը տարեկան դստեր՝ Դրիմի հետ: Ռոբն ինքը քրոջ գրառման տակ թողել է հազվագյուտ մեկնաբանություն. «Մենք շատ բախտավոր ենք, որ ունենք քեզ: Մենք շատ ենք սիրում քեզ»:
RobKardashian2.jpg (372 KB)
39-ամյա Քարդաշյանի տեսքը իսկական անակնկալ էր երկրպագուների համար: Շատերը մեկնաբանել են, որ նա երջանիկ և թարմացած տեսք ունի: «Շնորհակալություն Ռոբին ներկայացնելու համար: Շատ հաճելի է տեսնել, որ նա լավ է»,-գրել է օգտատերերից մեկը։
Ռոբը մի քանի տարի շարունակ մեծ մասամբ անհետացել է հանրության աչքից։ Նախկինում նա խոստովանել էր, որ երկար ժամանակ տառապում էր իր արտաքին տեսքի և քաշի ավելացման հետ կապված լուրջ անվստահությունից, այդ պատճառով էլ չէր ուզում հայտնվել տեսախցիկների առջև։
RobKardashian3.jpg (379 KB)
«Ընտանիքում մեր միջև կոնֆլիկտներ չկան։ Ես պարզապես անհարմար եմ զգում իմ մարմնում, ուստի չեմ ուզում լինել տեսախցիկի առջև և բացվել մարդկանց առջև»,-ասել է Քարդաշյանը։
PEOPLE-ի տվյալներով՝ հայտնի քույրերի եղբայրը վերջերս իրեն շատ ավելի վստահ է զգում։ Աղբյուրը պնդում է, որ Ռոբը դարձել է ավելի հանդուրժող քննադատության նկատմամբ և այլևս չի անհանգստանում ուրիշների կարծիքների համար։ Նա նաև աստիճանաբար վերադառնում է երկրպագուների հետ շփվելուն և ավելի շատ ժամանակ է անցկացնում իր ընտանիքի հետ։
Հիշեցնենք, որ Ռոբ Քարդաշյանը լայն ճանաչում է ձեռք բերել Keeping Up with the Kardashians ռեալիթի շոուի շնորհիվ, բայց վերջին տարիներին նա գրեթե ամբողջությամբ հեռացել է շոուից և վարում է անձնական կյանք։

Rob Kardashian, who has largely stayed out of the public eye for years, has made a rare appearance in new family photos shared by his sister Khloé Kardashian following her 42nd birthday celebration.
“I’m so incredibly grateful! A few people are missing, but they’re always with us,” Khloé captioned the Instagram carousel.
One of the photos shows Rob posing alongside his mother, Kris Jenner, sisters Kim and Kourtney Kardashian, and his 9-year-old daughter Dream, whom he shares with model Blac Chyna.
Rob also left a rare public comment under his sister’s post, writing: “We’re so lucky to have you! We all love you so much!”
The 39-year-old’s appearance quickly caught fans’ attention. Many commented that Rob looked happy and healthy.
“Thank you for sharing Rob. It’s so nice to see he’s doing well,” one fan wrote.
Rob has largely withdrawn from public life over the past several years. He has previously spoken candidly about struggling with body image and weight gain, explaining that his insecurities kept him away from cameras.
“It’s all about me. There’s no family drama or anything like that,” Rob previously said. “I’m just not comfortable in my own skin, so I don’t want to be on camera or put myself out there.”
According to PEOPLE, Rob has been feeling much more confident in recent months. A source told the magazine that he has become less concerned about public criticism, is no longer preoccupied with what others think, and has been spending more time with his family while slowly reconnecting with fans.
Rob Kardashian first rose to fame on Keeping Up with the Kardashians, but has largely stepped away from reality television in recent years, choosing to lead a far more private life.