Սինդի Քրոուֆորդի դուստրը բացահայտել է, որ մանկության տարիներին ենթարկվել է էզորցիզմի
24-ամյա մոդել և դերասանուհի Կայա Գերբերը զարմացրել է երկրպագուներին անսպասելի խոստովանությամբ: Վերջերս «Mitch Churi Chat Show» փոդքասթում իր ելույթի ժամանակ սուպերմոդել Սինդի Քրոուֆորդի դուստրը բացահայտել է, որ մանկության տարիներին ինքը իսկական էզորցիզմի է ենթարկվել՝ օգտագործելով ավստրալիական երաժշտական գործիք:
Կայայի խոսքով՝ նա վաղ տարիքից կապ է զգացել այլ աշխարհի հետ և գրավվում է «այլ աշխարհներից եկած էակներով»: Նա հիշել է, որ իր հայտնի մայրը նույնիսկ սուրբ ջուր է տվել իրեն, որպեսզի նա վերցնի իր հետ, երբ Կայան նկարահանվում էր «Ամերիկյան սարսափ պատմություն. կրկնակի ֆիլմ» ֆիլմում 2021 թվականին. Սինդին անհանգստանում էր, որ իր դուստրը «մոլուցքով» կրկին կհայտնվի կերպարում:
Սակայն ամենացնցող պահը մանկության տարիներին իր կողմից անցած գաղտնի էզորցիզմի ծեսի մասին բացահայտումն էր.
«Գիտե՞ք, թե ինչպես էին նրանք էզորցիզմներ անում: Նրանք դիջերիդու էին նվագում իմ ամբողջ մարմնի վրա, այդպես էին անում», - ասել է դերասանուհին: «Դա իսկապես տեղի է ունեցել: Ես երբեք դրա մասին չեմ խոսել, բայց դա իսկապես տեղի է ունեցել»։
Դիդջերիդուն Ավստրալիայի բնիկ ժողովուրդների հին փողային գործիք է, որն ավանդաբար օգտագործվում է ծիսական և մեդիտատիվ պրակտիկաներում։

Cindy Crawford's Daughter Reveals She Underwent an Exorcism as a Child
24-year-old model and actress Kaia Gerber has surprised fans with an unexpected confession. During a recent appearance on the Mitch Churi Chat Show podcast, the supermodel's daughter shared that a literal exorcism ritual was performed on her during her childhood using an Australian musical instrument.
According to Kaia, she has felt a connection to the paranormal from an early age and tends to attract "beings from other dimensions." She recalled that her famous mother even gave her holy water when Kaia was filming American Horror Story: Double Feature in 2021, as Cindy worried that her daughter might "obsessively" immerse herself in the role once again.
However, the most shocking revelation was her account of a secret spirit-cleansing ritual from her childhood: "Do you know how they did the exorcism? They played the didgeridoo over my whole body, that’s how they did it," the actress shared. "That really happened. I’ve never told that story, but it is true."
The didgeridoo is an ancient wind instrument created by Indigenous Australians, which is traditionally used in ritual and meditative practices.