Հայկական ազգային նվագարանի հնչյունները կօգտագործվեն Քարդաշյանների ռեալիթի-շոուի նոր սերիաներում
Հայկական ազգային նվագարանի հնչյունները կօգտագործվեն Քարդաշյանների ռեալիթի-շոուի նոր սերիաներում. այս մասին տեղեկանում են դուդուկահար Գեւորգ Դաբաղյանից, ով Գուրգեն Դաբաղյանի հետ հրավիրված է եղել Վահագնի թաղամասում Քարդաշյաններին հայկական երգն ու դուդուկը կենդանի կատարմամբ ներկայացնելու համար:
«Ես նվիրեցի նրանց իմ սկավառակը եւ դուդուկ: Մեր ազգային նվագարանի հնչյունները կօգտագործվեն Քիմի նոր ֆիլմում»,-գրել է նա:
Հիշեցնենք, որ Քարդաշյանների՝ Հայաստան կատարած այցի շրջանակներում նկարահանվել են Keeping up with Kardashians ռեալիթի-շոուի նոր սերիաները, որոնք կցուցադրվեն հունիս ամսին:

Армянские национальные мелодии прозвучат в реалити-шоу Ким Кардашян. Об этом сообщил музыкант Геворг Дабагян, который вместе с Гургеном Дабагяном выступил для Ким Кардяшян. Последняя в Армении побывала в элитарном районе VAHAKNI, где ее подарили земельный участок. Ким Кардашян отобедала с американским предпринимателем армянского происхождения – Ваагном Овнаняном.
Во время встречи с предпринимателем для Кардашян народный певец Гурген Дабагян исполнил армянские песни, а Геворг представил свое мастерство игры на дудуке.
«Я подарил ей мой диск и дудук. Армянские национальные мелодии прозвучат в реалити-шоу Ким Кардашян», - написал Геворг у себя на странице.