Ի՞նչ արժե սեքսը Անաստասիա Վոլոչկովայի եւ Վիկտորիա Լոպիրեւայի հետ
Վիկտորիա Լոպիրեւան եւ Անաստասիա Վոլոչկովան հերթական սկանդալի մեջ են հայտնվել: Ինչպես գրում է «Дни»-ն, լրագրողները պարզել են, որ հայտնի կանայք փող են վաստակում տղամարդկանց ուղեկցելով եւ ինտիմ ծառայությունների մատուցմամբ:
Մինչեւ վերջերս Monaco Babes էլիտար էսկորտ-ծառայության կայքում, որտեղ ավելի քան երկու հազար կնոջ անձնական տվյալներ են գրանցված, կային նաեւ այնպիսի աղջիկների լուսանկարներ, որոնք ջրի երկու կաթիլի պես նման են հայտնի հեռուստահաղորդավար, մոդել Վիկտորիա Լոպիրեւային: Պորտալում նշված էր, որ աղջկա անունը Սանդրա է, 25 տարեկան է եւ մոդել է մասնագիտությամբ: Աղջիկն իբր առաջին անգամ էր Մոնակոյում եւ ցանկացողներին խորհուրդ էր տալիս բաց չթողնել հանդիպելու առիթը: Սանդրան պատրաստ է հաճախորդի հաշվին մեկնել ցանկացած երկիր: Շիկահերի հետ անցկացված մեկ ժամը 300 եվրո արժե, երկու ժամը` 500 եվրո, իսկ ամբողջ գիշերը` 1500 եվրո:
Լոպիրեւան կտրականապես հերքել է նման ծառայությունների մատուցման մասին տեղեկությունը:
«Այն մարդիկ, ովքեր հորինում են, թե ես երբեւէ էսկորտով եմ զբաղվել, հավանաբար ավելի լավ գիտեն, թե ինչ է նշանակում այդ բառը: Հետաքրքիր է` ե՞րբ եմ հասցրել այդ ամենը: Ես ամուսնացել եմ 18 տարեկանում, մի քանի տարի ամուսնացած եմ եղել, հետո կարիերայով եմ զբաղվել եւ կարծում եմ` շատ բանի եմ հասել: 2013-ին նորից ընտանիք եմ կազմել (ֆուտբոլիստ Ֆյոդոր Սմոլովի հետ): Ես ֆիզիկապես ե՞րբ պիտի հասցնեի նման «գործերով» զբաղվել: Եվ դրան ինչպե՞ս կարձագանքեին ամուսիններս: Ծիծաղելի է: Մեզ մոտ ընդունված է գործել հետեւյալ սկզբունքով. ուզում ես հաջողության հասնել, մերձավորիդ ցեխը մտցրու: Իսկ ընդհանրապես ես նման բաներն ընկալում եմ որպես փիառ», – Վիկտորիայի խոսքերն է մեջբերում  Starhit-ը:
Հատկանշական է, որ այժմ կայքում չկա Լոպիրեւային նման աղջկա լուսանկարը:
Համանման իրավիճակում է հայտնվել բալետի պարուհի Անաստասիա Վոլոչկովան: Մի քանի հարյուր գործարարի եւ խոշոր ընկերության ղեկավարի հասցեին, որոնք «էլիտար նամակների» ծառայությունից են օգտվում, հետեւյալ հաղորդագրությունն է եկել. «ԱՍՏՂԸ! Անաստասիա Վոլոչկովան, բյուջեն` երկու միլիոն ռուբլի (ինտիմ): Բալետի ռուս պարուհի եւ հասարակական գործիչ: Ռուսաստանի վաստակավոր արտիստ: Տարիքը` 39: Հասակը` 171: Քաշը` 51», – նշված է նամակի տեքստում:
Լրագրողներն անմիջապես կապվել են ուղարկողի հետ: Իր նամակում La-chatte գործակալության ներկայացուցիչը պնդել է, որ համագործակցում է մի շարք հայտնի անձանց հետ: «Վոլոչկովայի հետ հյուրանոցում հանդիպելը եւ դրա շարունակությունը երկու միլիոն արժե: Նաստյան մինչեւ դեկտեմբերի 3-ը Մոսկվայում է: Կարող է գալ ցանկացած օր: Ժամադրությունը երեք-չորս ժամ է տեւում: Հյուրանոցն ինքներդ եք ընտրում: Պարտադիր պայմանը սպիտակ վարդերն եւ եւ շամպայնը: Ձեզ հետ երկու ծրար պիտի ունենաք: Մեկի մեջ 20 հազար դոլար կդնեք, մյուսի մեջ` տասը հազար դոլար: Այն մարդուն, որը վերահսկելու է հանդիպումը, կտաք փոքր ծրարը: Երկրորդը կտաք Նաստյային», – բացատրել են ընկերությունից:
Երբ թղթակիցներն անձամբ Վոլոչկովայից են մեկնաբանություն խնդրել, նա բառացիորեն կորցրել է խոսելու կարողությունը:
«Եթե ասեմ, որ ցնցված եմ, ոչինչ ասած չեմ լինի: Դա ստոր հնարք է եւ չարակամների սադրանքը: Ես կպարզեմ: Ուզում եմ` բոլորը հասկանան, որ Անաստասիա Վոլոչկովա անունը ստեղծվել է տարիների ընթացքում` ամենօրյա աշխատանքով: Ես թույլ չեմ տա, որ ով ասես, այդ անունը ցեխը գցի», – ասել է պարուհին:
Արդյունքում Վոլոչկովան դիմել է Մոսկվայի ՆԳՆ վարչություն:
«Առաջին անգամը չէ, որ բախվում եմ նրա հետ, որ անհայտ մարդիկ փորձում են կեղտոտել իմ համբավը: Ճշմարտությանը հասնելու համար դիմում եմ գրել ոստիկանություն: Իրավապահ մարմինների աշխատակիցները բանիմացորեն եւ արագ աշխատեցին եւ ի հայտ բերեցին խարդախներին. պարզվել է, որ նրանք պայմանավորվել էին ինձ վատ դրության մեջ դնելու համար: Այդ կեղտով զբաղվող մարդիկ արդեն հայտնաբերված են եւ արժանի պատիժ կկրեն: Այժմ նրանք երկար կմոռանան իմ անունը եւ այսուհետ կհրաժարվեն նման գործունեությունից: Ես միշտ ճշմարտության եւ հարցերը պաշտոնական եղանակով լուծելու կողմնակից եմ, մանավանդ երբ դա վերաբերում է պատվին եւ արժանապատվությանը», – պատմել է վիրավորված Անաստասիան:

Сколько стоит секс с Анастасией Волочковой и Викторией Лопыревой
Светские львицы Виктория Лопырева и Анастасия Волочкова попали в очередной скандал. Как пишет «Дни», журналисты разузнали, что селебрити подрабатывают эскортом и оказанием интимных услуг.
До недавнего времени на сайте элитного эскорт-агентства Monaco Babes, где зарегистрировано более двух тысяч анкет, были фотографии и девушки, как две капли воды похожей на популярную телеведущую, модель и светскую львицу Викторию Лопыреву. На портале было указано, что ее зовут Сандра, ей – 25 лет, и она является моделью. Девушка якобы впервые была в Монако и рекомендовала желающим не упустить шанс встретиться. Сандра открыта для выездов в любую страну за счет клиента. Час в компании блондинки стоит 300 евро, два часа – 500 евро, а целая ночь – 1500 евро.
Лопырева категорически опровергла информацию об оказании подобных услуг.
«Люди, которые придумывают, что я когда-то занималась эскортом, наверное, лучше знают, что означает это слово. Мне интересно, когда я все успела? В 18 вышла замуж, жила в браке несколько лет, потом занималась карьерой и, считаю, многого добилась. В конце 2013 года снова создала семью (с футболистом Федором Смоловым). Физически когда я могла этими «делами» заниматься? И как на это реагировали бы мои супруги? Смех, да и только. У нас принято действовать по принципу: хочешь добиться успеха, втопчи ближнего в грязь. А вообще подобные вещи я воспринимаю как пиар», – цитирует Викторию Starhit. Примечательно, что сейчас на сайте фотографий девушки, похожей на Лопыреву, нет.
В похожей ситуации оказалась балерина Анастасия Волочкова. Интересное сообщение по электронной почте пришло на несколько сотен адресов бизнесменов и руководителей крупных компаний, входящих в «элитную рассылку» «ЗВЕЗДА! Анастасия Волочкова, бюджет – два миллиона рублей (интим). Российская балерина, танцовщица и общественный деятель. Заслуженная артистка России. Возраст – 39. Рост – 171. Вес – 51», – приводит издание текст письма.
Журналисты немедленно связались с адресатом. В переписке представитель агентства La-chatte утверждал, что сотрудничает с рядом известных персон. «Встреча с Волочковой в отеле с продолжением стоит два миллиона. Настя до 3 декабря в Москве, готова приехать в любой день. Свидание длится три-четыре часа. Гостиницу выбираете вы. Обязательные условия – белые розы и шампанское. С собой у вас должно быть два конверта – в один положите 20 тысяч долларов, в другой – десять тысяч долларов. Человеку, который будет контролировать встречу, отдадите менее пухлый. Второй – Насте», – объяснили в компании.
Когда репортеры попросили комментарии у самой Волочковой, та буквально потеряла дар речи.
«Сказать, что я в шоке, – ничего не сказать. Это омерзительная выходка и провокация недоброжелателей. Буду разбираться! Хочу, чтобы все понимали, имя Анастасия Волочкова создавалось многолетним ежедневным трудом. Смешать его с грязью кому попало я не позволю!» – заявила артистка.
И сдержала слово. Волочкова обратилась в управление МВД по Москве.
«Не в первый раз сталкиваюсь с тем, что мою репутацию пытаются опорочить неизвестные люди. Чтобы добиться правды, написала заявление в полицию. Сотрудники правоохранительных органов сработали профессионально и быстро вывели мошенников на чистую воду: оказалось, те были в сговоре и пытались подставить меня. Люди, занимавшиеся этой грязью, уже найдены и понесут заслуженное наказание. Теперь они надолго забудут мое имя и впредь откажутся от подобного рода деятельности. Я всегда за правду и за решение вопросов официальным путем, тем более если это касается чести и достоинства», – рассказала оскорбленная Анастасия.